نوشته شده در 1395/04/26
همکاری مجدد ملیسا مک کارتی با همسرش

همکاری مجدد ملیسا مک کارتی با همسرش

ملیسا مک کارتی ، ستاره ی 45 ساله ی سینما در فیلم "Life of the Party" مجدداً با همسرش ، بن فالکون (نویسنده و کارگردان) همکاری خواهد کرد.

ملیسا مک کارتی ، ستاره ی 45 ساله ی سینما در فیلم "Life of the Party" مجدداً با همسرش ، بن فالکون (نویسنده و کارگردان) همکاری خواهد کرد. این فیلم محصول کمپانی برادران وارنر ، در تاریخ یازدهم می 2018 (22 اردیبهشت 97) در سینماهای آمریکا به نمایش در خواهد آمد.

 

فالکون که در سال 2005 با مک کارتی ازدواج کرده و از وی صاحب دو دختر 9 و 6 ساله است ، تا به امروز دو فیلم کمدی "رئیس The Boss" و "تمی Tammy" را با بازی همسرش ، نویسندگی و کارگردانی کرده است که هر دو فیلم پس از نمایش به فروشی فوق العاده دست یافته اند. گفتنی است خود مک کارتی در این فیلم نیز همچون دو اثر دیگر یاد شده ، فالکون را در نوشتن فیلمنامه یاری خواهد کرد.

نمایش جدیدترین فیلم مک کارتی با نام "شکارچیان روح  Ghostbusters " که به نوعی بازسازی فیلم بسیار محبوبی  به همین نام ، محصول سال 1984 خواهد بود ، از پانزدهم جولای (25 تیر) به طور رسمی آغاز خواهد شد. این فیلم که از همان زمان انتشار اولین تریلرش در یوتوپ و و شکستن رکورد دیسلایک مشخص بود با مخالفت های جدی هواداران نسخه ی اصلی اثر روبرو خواهد شد ، با وجود استقبال نسبی منتقدان ، با توجه به بودجه ی هنگفتش به نظر می رسد در گیشه با شکستی سخت روبرو شود ، مگر اینکه مخاطبان کم سن و سال تر سینما به داد فیلم برسند. گفتنی است مک کارتی که در کنار حضور در فیلم های سینمایی ، از سال 2010 در سریال کمدی "مایک و مولی Mike & Molly" محصول شبکه ی CBS  در یکی از دو نقش اصلی به ایفای نقش می پرداخت ، با کنسل شدن این سریال پس از 6 فصل و 127 قسمت ، فعلا مجبور به خداحافظی از تلوزیون شده است. وی در خلال پیامی اظهار کرده بود که دوست دارد برای 50 سال دیگر نیز ، نقش مولی را بازی کند.

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: