نوشته شده در 1395/04/26
جسیکا چستین در نقش یک استراتژیست مسائل سیاسی

جسیکا چستین در نقش یک استراتژیست مسائل سیاسی

تریلر سیاسی "خانم اسلون" با بازی جسیکا چستین که مدتی است فیلمبرداری آن به اتمام رسیده است ، در تاریخ نهم دسامبر همزمان با فصل جوایز به نمایش در خواهد آمد.

تریلر سیاسی "خانم اسلون Miss Sloane" با بازی جسیکا چستین که مدتی است فیلمبرداری آن به اتمام رسیده است ، در تاریخ نهم دسامبر (19 آذر) همزمان با فصل جوایز به نمایش در خواهد آمد. جان مدن انگلیسی که ساخت فیلم های مطرحی چون "شکسپیر عاشق" و "خانم براون" را در کارنامه دارد ، این اثر را بر اساس فیلمنامه ای از جاناتان پررا کارگردانی کرده است. از دیگر بازیگران این فیلم می توان به گوگو امبتا- را ، مارک استرانگ ، مایکل استالبرگ و جان لیتگو اشاره کرد.

 

"خانم اسلون" داستان یک استراتژیست مسائل سیاسی بسیار موفق به نام الیزابت اسلون (چستین) است که تمام تلاش خود را برای فشرده تر شدن قوانین کنترل اسلحه در آمریکا به کار می بندد.

 

چستین 39 ساله که این روزها به همراه ستارگانی دیگر چون سوزان ساراندون ، ناتالی پورتمن ، ادل و نیکولاس هولت سر تصویر برداری فیلم " مرگ و زندگی جان اف داناوان" به کارگردانی زاویه دولان به سر می برد ، در حال حاضر فیلم "همسر نگهبان باغ وحش The Zookeeper's Wife" را در مراحل پس از تولید دارد. از دیگر پروژه های آینده ی وی می توان به "جونز را نشان نده No Show Jones" ، "بازی مولی Molly's Game" و "به اضافه ی یک Plus One" اشاره کرد.

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: