نوشته شده در 1395/04/25
کالین فارل پا جای پای کلینت ایستوود می گذارد

کالین فارل پا جای پای کلینت ایستوود می گذارد

کالین فارل ، بازیگر 40 ساله ی سینما ، در بازسازی فیلم "فریب خورده The Beguiled" در نقشی ظاهر خواهد شد که 46 سال قبل ، کلینت ایستوود آن را بازی کرده بود.

کالین فارل ، بازیگر 40 ساله ی سینما ، در بازسازی فیلم  "فریب خورده The Beguiled" در نقشی ظاهر خواهد شد که 46 سال قبل ، کلینت ایستوود آن را بازی کرده بود. در این اثر که نویسندگی و کارگردانی آن را سوفیا کوپولا بر عهده خواهد داشت ، بجز فارل ستارگان دیگری چون نیکول کیدمن ، اله فانینگ و کریستن دانست به ایفای نقش خواهند پرداخت. نسخه اصلی این فیلم در سال 1971 به کارگردانی دان سیگل ساخته شده است.

داستان فریب خورده در دوران جنگ های داخلی آمریکا اتفاق می افتد و ماجرای سرباز مجروحی به نام جان مک برنی (فارل) است که توسط دو پیر دختر آموزگار یک مدرسه ی دخترانه (کیدمن و دانست) نجات می یابد . وی به مرور مهر خود را در دل این دختران جای می دهد اما در این میان پای یک دختر هفده ساله (فانینگ) هم به میان می آید .

 

گفتنی است این روز ها صحبت هایی زیادی در رابطه با اضافه شدن کالین فارل به پروژه ی عظیم "لیگ عدالت" در نقش نا مشخص شنیده می شود که البته هنوز به طور رسمی از طرف وی یا استودیو تایید یا رد نشده است. فارل به تازگی بازی در فیلم "جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها" بر اساس کتاب جی.کی. رولینگ (خالق مجموعه کتاب های هری پاتر) را به اتمام رسانده است. وی همچنین بعد از حضور در فیلم مستقل "خرچنگ" ، در فیلم "کشتن گوزن مقدس" یک بار دیگر با یورگوس لانتیموس ، فیلمساز یونانی همکاری خواهد کرد.

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: