نوشته شده در 1395/04/24
تامی لی جونز، میلا یوویچ و الک بالدوین در فیلم تازه ی راب رینر

تامی لی جونز، میلا یوویچ و الک بالدوین در فیلم تازه ی راب رینر

تامی لی جونز ، میلا یوویچ و الک بالدوین ، سه تن از ستارگان مطرح هالیوود در حال مذاکره برای بازی در جدید ترین اثر راب رینر ، بنام "شوک و حیرت Shock and Awe" هستند.

تامی لی جونز ، میلا یوویچ و الک بالدوین ، سه تن از ستارگان مطرح هالیوود در حال مذاکره برای بازی در جدید ترین اثر راب رینر ، تحت عنوان "شوک و حیرت Shock and Awe " هستند تا در صورت موفقیت در گفتگو ها ، به دیگر بازیگران فیلم همچون وودی هارلسون و جسیکا بیل بپیوندند. گفتنی است جویی هارت استون در دومین همکاری پیاپیش با رینر ، فیلمنامه ی این اثر را نگارش خواهد کرد. همکاری دیگر آنها به فیلم "ال بی جی" بر می گردد  که با بازی وودی هارلسون در نقش لیندون بینز جانسون معروف به ال بی جی ، سی و ششمین رئیس جمهور تاریخ آمریکا اواخر امسال به نمایش درخواهد آمد.

ماجراهای "شوک و حیرت" به سال 2003 بر می گردد یعنی دقیقا زمانی که جورج بوش برای آغاز حمله ی نظامی به عراق دنبال بهانه می گردد . فیلم داستان گروهی از خبرنگاران  را روایت می کند که درباره ی صحت ادعاهای بوش در رابطه با وجود سلاح های کشتار جمعی در عراق و رابطه ی صدام حسین با القاعده دست به تحقیقاتی گسترده می زنند.

 

راب رنر 69 ساله با ساخت آثار مطرحی چون "چند مرد خوب" ، "وقتی هری سالی را ملاقات کرد" و "میزری" جزو شناخته شده ترین کارگردانان سه دهه ی اخیر سینما به حساب می آید که با وجود عدم موفقیت فیلم های اخیرش ، همچنان می توان این امید را داشت که اثری خیره کننده ی دیگری را روانه ی پرده ی سینماها کند. گفتنی است متئو جورج و میشل سینگر (همسر رینر) تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده خواهند داشت و با ادامه ی روند انتخاب بازیگران ، امید است کار فیلمبرداری پروژه نیز تا پایان سال جاری آغاز شود.

 

اختصاصی هنرنما

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: