نوشته شده در 1395/04/22
خاویر باردم ، فرانکشتاین جدید سینما

خاویر باردم ، فرانکشتاین جدید سینما

پس از پیوستن ستارگانی چون جانی دپ ، تام کروز و راسل کرو به دنیای هیولاهای یونیورسال ، حالا نام خاویر باردم هم برای حضور در این مجموعه مطرح شده است.

پس از پیوستن ستارگانی چون جانی دپ ، تام کروز و راسل کرو به دنیای هیولاهای یونیورسال ، حالا نام خاویر باردم هم برای حضور در این مجموعه مطرح شده است. خبرها حاکی از آن است که این بازیگر 47 ساله ی اسپانیایی با کمپانی یونیورسال برای حضور در نقش کلاسیک "فرانکشتاین" در حال مذاکره است.

 

اولین قسمت از مجموعه فیلم های هیولایی یونیورسال ، تحت عنوان "مومیایی" با بازی تام کروز در نقش تیلور کولت و راسل کرو در نقش دکتر جکیل از نهم ژوئن 2017 (19 خرداد 96) در آمریکا آغاز به نمایش خواهد کرد. نکته ی جالب اینجاست که یونیورسال پیش از کرو ، خاویر باردم را برای بازی در نقش دکتر جکیل در نظر داشت. فیلم باردم نیز در صورت درست پیش رفتن برنامه ها در پانزدهم فوریه ی 2019 (26 بهمن 97) به نمایش در خواهد آمد. دیگر فیلم هیولایی این کمپانی ، "مرد نامرئی" نام دارد که جانی دپ در نقش اصلی آن ظاهر خواهد شد.

گفتنی است باردم در حال حاضر به همراه جنیفر لارنس و میشل فایفر سر فیلمبرداری پروژه همچنان بدون عنوان دارن آرنوفسکی حضور دارد. از پروژه های آینده ی این بازیگر توانا می توان به "دزدان دریایی کارائیب : مردان مرده قصه نمی گویند" در کنار جانی دپ و فیلم جدید اصغر فرهادی ، در کنار همسرش پنه لوپه کروز اشاره کرد.

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: