نوشته شده در 1395/04/18
همبازی شدن مجدد رابرت ردفورد و جین فوندا در یک فیلم سینمایی

همبازی شدن مجدد رابرت ردفورد و جین فوندا در یک فیلم سینمایی

رابرت ردفورد و جین فوندا ، دو تن از چهره های افسانه ی تاریخ سینمای آمریکا در فیلم "روح ما در شب" بر اساس رمانی از کنت هاروف دوباره در کنار یکدیگر قرار خواهند گرفت.

رابرت ردفورد و جین فوندا ، دو تن از چهره های افسانه ی تاریخ سینمای آمریکا ، در فیلم "روح ما در شب Our Souls at Night" بر اساس رمانی از کنت هاروف دوباره در کنار یکدیگر قرار خواهند گرفت. ریتش باترا ، کارگردان هندی فیلم تحسین شده ی "ظرف ناهار" ، کار ساخت این اثر را بر اساس فیلمنامه ای از اسکات نویشتادتر و مایکل اچ وبر بر عهده خواهد داشت. نویشتادتر و وبر پیش از این در نوشتن فیلمنامه ی چندین اثر با هم همکاری داشته اند که از این میان می توان به "500 روز سامر" و "بخت پریشان" اشاره کرد. فیونا دویر که سال گذشته با فیلم "بروکلین" نامزد دریافت اسکار بهترین فیلم شده بود ، این پروژه را تهیه کنندگی خواهد کرد.

داستان "روح ما در شب" درباره زنی مسن به نام آدی مور است که به طور اتفاقی با همسایه اش ، لوئیس والتر روبرو می شود . آنها که از دهه ها قبل با یکدیگر آشنایی دارند ،  با همسر های هم دوستی نزدیکی داشته و بعد از مرگ آنها و رفتن فرزندانشان در حال حاضر ، هر کدام در خانه ی بزرگ خود به زندگی می پردازند. در این میان این زن و مرد کهنسال تصمیم می گیرند که رابطه ی عاشقانه ای را با هم آغاز کنند.

 

گفتنی است رابرت ردفورد 79 ساله و جین فوندای 77 ساله ، پیش از این در سه فیلم دیگر مقابل یکدیگر قرار گرفته اند که این فیلم ها عبارتند از : تعقیب در سال 1966 ، پابرهنه در پارک در سال 1967 و سوارکار الکتریکی در سال 1979 . باید منتظر ماند و دید همکاری مجدد این دو بازیگر کهنه کار سینما ، پس از 37 سال تا چه حد موفقیت آمیز خواهد بود؟

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: