نوشته شده در 1394/06/12
دنی ویلنو : طرفداران بلید رانر با چوب بیسبال به دیدن فیلم من خواهند آمد .

دنی ویلنو : طرفداران بلید رانر با چوب بیسبال به دیدن فیلم من خواهند آمد .

دنیس ویلنو کارگردان مشهور کانادایی که این روز ها روی پروژه ی بلید رانر کار می کند ، ساخت این فیلم را بزرگترین ریسک زندگیش می داند .

دنیس ویلنو کارگردان مشهور کانادایی که  این روز ها روی پروژه ی بلید رانر کار می کند ، ساخت این فیلم را بزرگترین ریسک زندگیش می داند . او در این باره می گوید : پیش از اینکه کارگردان فیلم شوم وقتی شنیدم ریدلی اسکات می خواهد ادامه بلید رانر را بسازد با خودم گفتم این هم می تواند یک ایده ی فوق العاده باشد و هم یک ایده بسیار بد .من از قدیم جزو طرفداران سرسخت بلید رانر هستم  و خوب می توانم احساس این طرفداران را درک کنم . بی شک هر کدام از آنها با یک چوب بیسبال به دیدن فیلم خواهند آمد تا در صورت عدم رضایت از فیلم ، با آن چوب به خوبی از خجالت من دربیایند . واقعا فشار بسیار زیادی روی من است .

 

بلید رانر ادامه ی فیلمی با همین نام به کارگردانی ریدلی اسکات است که در اوایل دهه ی هشتاد توانست پس از نمایش ، طرفداران بسیاری را چه در بین منتقدین و چه در بین تماشاگران پیدا کند . این فیلم به خاطر موضوع متفاوت علمی و تخیلیش و جلوه های ویژه ای که بسیار از زمان خود جلوتر بود شناخته می شود . تا به امروز حضور هریسون فورد و رایان گاسلینگ در این پروژه قطعی شده است .

 

ویلنو که فیلم آخرش با نام "سیکاریو" چند ماه پیش در جشنواره کن با استقبال خوب منتقدین  روبرو شد در کارنامه ی خود  فیلم های مطرحی را همچون "دشمن" و "زندانیان" ، هر دو با بازی جیک جلینهال دارد .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: