نوشته شده در 1395/04/13
پیکسار برنامه ای برای ساخت ادامه ی انیمیشن های محبوبش نخواهد داشت

پیکسار برنامه ای برای ساخت ادامه ی انیمیشن های محبوبش نخواهد داشت

شرکت پیکسار خالق تعدادی از بهترین انیمیشن های سالهای اخیر سینما ، تمایلی برای ساخت ادامه انیمیشن های محبوبی چون "موش سرآشپز" ، "پشت و رو" و "وال- ای" ندارد.

شرکت پیکسار ، خالق تعدادی از بهترین انیمیشن های سال های اخیر سینما ، تمایلی برای ساخت ادامه ی انیمیشن های محبوبی چون "موش سرآشپز" ، "پشت و رو" و "وال- ای" ندارد. جیم موریس ، رئیس استودیو پیکسار ضمن تایید این خبر اعلام کرد که استودیو پس از ساخت "شگفت انگیزان 2" و "داستان اسباب بازی ها 4" ، حد اقل برای پنج شش سال قصد دارد فقط روی قصه های اورجینال کار کند و دیگر سمت ادامه سازی نخواهد رفت.

انیمیشن های در حال ساخت یا در برنامه ی ساخت پیکسار عبارتند از :

 

"ماشین ها 3" به کارگردانی برایان فی ، یکی از طراحان استوری بورد انیمیشن هایی چون "ماشین ها 2" و "موش سر آشپز" . تاریخ اکران : شانزدهم ژوئن 2017 (26 خرداد 96)

 

انیمیشن "کوکو" به کارگردانی لی آنکریچ ، کارگردان انیمیشن های "داستان اسباب بازی ها 3" و "در جستجوی نمو" . تاریخ اکران : بیست و دوم نوامبر 2017 (1 آذر 96)

 

"داستان اسباب بازی ها 4" به کارگردانی جان لستر ، کارگردان قسمت های اول و دوم سری فیلم های "داستان اسباب بازی ها" و "ماشین ها". تاریخ اکران : پانزدهم ژوئن 2018 (25 خرداد 97)

 

"شگفت انگیزان 2" به کارگردانی برد برد ، کارگردان انیمیشن "موش سرآشپز" و قسمت اول "شگفت انگیزان". تاریخ اکران : بیست و یکم ژوئن 2019 (31 خرداد 98).

 

به جز این چهار انیمیشن ، کمپانی والت دیزنی دو پروژه ی دیگر محصول پیکسار را برای نمایش در تاریخ های سیزدهم مارس 2020 و نوزدهم ژوئن 2020 در نظر گرفته است که هنوز عنوان این دو انیمیشن یا جزئیاتی از آن اعلام نشده است.

موریس به این سوال که آیا امکان ساخت ادامه های انیمیشن های محبوب در آینده ای دورتر وجود دارد اینچنین پاسخ می دهد:

 

به هر حال هر چیزی امکان پذیر است ولی در حال حاضر ، سازندگان این انیمیشن ها مشغول کار روی پروژه های دیگر هستند ، مثلا پیت داکتر (کارگردان "پشت و رو" و فیلمنامه نویس "وال- ای) در حال حاضر روی داستانی اورجینال کار می کند یا برد برد که مشغول ساخت قسمت دوم شگفت انگیزان است. در این میان من شخصا به "وال- ای" ، بیش از انیمیشن های دیگر علاقه مندم ولی خود این انیمیشن ، داستان عاشقانه ای بود با یک آغاز ، یک میانه و یک پایان و ما دیگر برنامه ای برای ادامه دادن آن نداریم.

وی ادامه می دهد :

 

من فکر نمی کنم بیش از این نیازی به نمایش ماجراجویی های کارل و راسل (Up) ، وال-ای و ایو (وال- ای) و رمی و لینگوئینی (موش سر آشپز) داشته باشیم ، از طرفی تمامی این فیلم ها آنقدر خوب ساخته شدند که این نیاز بیش از پیش از بین می رود.

موریس همچنین هدفگذاری های آینده ی پیکسار را رسیدن به نقطه ای  می داند که بشود هر سال دو فیلم را تولید کرد ، چیزی که هنوز به آن دست نیافته است.

گفتنی است آخرین اثر پیکسار ، تحت عنوان "در جستجوی دوری" که در حال حاضر در سینماهای جهان در حال نمایش است ، با فروشی شگفت انگیز موفق شده تا به امروز بسیاری از رکوردها را جابجا کرده و نام خود را به عنوان یکی دیگر از آثار موفق این استودیو به ثبت برساند.

 

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: