نوشته شده در 1395/04/11
همکاری پیتر جکسون و استیون اسپیلبرگ در پروژه ای مجهول

همکاری پیتر جکسون و استیون اسپیلبرگ در پروژه ای مجهول

پیتر جکسون و استیون اسپیلبرگ ، علاوه بر ساخت قسمت دوم انیمیشن "ماجراهای تن تن" در پروژه ای جدید با هم همکاری خواهند داشت.

خبرها حاکی از آن است که پیتر جکسون و استیون اسپیلبرگ ، دو تن از بزرگ ترین کارگردانان حال حاضر سینما ، علاوه بر ساخت قسمت دوم انیمیشن "ماجراهای تن تن" در پروژه ای جدید با هم همکاری خواهند داشت.  در حال حاضر هیچ اطلاعاتی درباره عنوان یا موضوع داستان این پروژه منتشر نشده و تنها چیز مشخص این است که جکسون این فیلم را برای کمپانی فیلمسازی اسپیلبرگ "امبلین انترتینمنت" کارگردانی خواهد کرد. بعد از انتشارات این خبر ، گمانه زنی های فراوانی درباره ی پروژه ی مشترک جکسون و اسپیلبرگ به گوش می رسد که طبق پیش بینی ها احتمال می رود این فیلم یا اثری درباره ی جنگ جهانی دوم خواهد بود یا اثری درام همچون دیگر فیلم جکسون ، "مخلوقات آسمانی".

 

" The Dam Busters" محصول 1955 ،  فیلمی است که جکسون برای مدت ها در اندیشه ی بازسازی آن بود. موضوع این فیلم درباره ی یک اسکادران نیروی هوایی انگلستان است که ماموریت می یابد تا سد های ساخته شده توسط آلمان ها را بمباران کند. گرچه پیش از این از جکسون به عنوان تهیه کننده ی این فیلم نام برده می شد ولی چه بسا پروژه مجهول اشاره شده ی وی همین پروژه باشد.

جکسون پیش از این ابراز امیدواری کرده بود که در آینده بتواند فیلمی را بر اساس کتاب "As Nature Made Him" نوشته ی جان کولاپینتو کارگردانی کند. این کتاب داستان واقعی پسری به نام دیوید ریمر است که در هفت ماهگی پس از یک عمل جراحی ناموق ، آلت تناسلی اش را از دست می دهد. با بروز این اتفاق والدین دیوید پس از مشورت با پزشکان تصمیم می گیرند که وی را مورد عمل تغییر جنسیت قرار داده و او را به صورت یک دختر پرورش دهند که همین عامل در ادامه تراژدی زندگی دیوید را رقم می زند و سال ها بعد به خودکشی وی منتهی می شود.  گفتنی است با توجه به تجربه ی موفق جکسون در ساخت فیلم هایی چون "مخلوقات آسمانی" و "استخوان های دوست داشتنی" ، بعید نیست این کتاب سوژه ی اثر بعدی وی باشد.

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: