نوشته شده در 1395/04/04
اعلام عنوان فیلم جدید جنیفر لارنس

اعلام عنوان فیلم جدید جنیفر لارنس

پس از قطعی شدن حضور آدام مک کی به عنوان نویسنده و کارگردان فیلم جدید جنیفر لارنس درباره ی بنیانگذار شرکت ترانوس ، عنوان Bad Blood برای این اثر انتخاب شد.

پس از قطعی شدن حضور آدام مک کی به عنوان نویسنده و کارگردان فیلم جدید جنیفر لارنس درباره ی بنیانگذار شرکت ترانوس ، نهایتا عنوان Bad Blood برای این اثر انتخاب شد. این فیلم به زندگی الیزابت هولمز ، کارآفرین بزرگ آمریکایی خواهد پرداخت که در سال 2003 ، موفق شد شرکت بیوتکنولوژی "ترانوس" را تاسیس کرده و با تثبیت روش هایی نوین برای آزمایش خون به شهرت و ثروتی شگفت انگیز دست یابد ولی در ادامه ، یک مقاله از وال استریت  ژورنال همه چیز را برای شرکت وی تغییر داده و او را در بدترین شرایط ممکن قرار می دهد.

 

آدام مک کی که پیش از این قرار بود فقط به عنوان تهیه کننده در این پروژه همکاری داشته باشد ، با قبول نویسندگی و کارگردانی فیلم ، حالا با لارنس یکی از قدرتمند ترین گروه های سال های اخیر هالیوود را تشکیل خواهد داد. وی که یکی از خوشنام ترین کارگردانان کمدی ساز یک دهه ی اخیر سینما به حساب می آید ، با فیلم آخرش "کسری بزرگ" ، جایزه ی اسکار بهترین فیلمنامه ی اقتباسی را تصاحب کرد.

 

گفتنی است چهره های مطرحی چون ویل فرل و کوین جی مسیک به همراه خود مک کی و لارنس کار تهیه کنندگی پروژه را بر عهده خواهند داشت. این فیلم محصول کمپانی لجندری بوده و حق پخش آن نیز به کمپانی یونیورسال واگذار شده است.

 

ممالب مرتبط :

جنیفر لارنس در نقش الیزابت هولمز

جنیفر لارنس نقش معشوقه ی فیدل کاسترو را بازی می کند

 

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: