نوشته شده در 1395/04/02
بازیگر زن شگفت انگیز ، رئیس جمهور جدید آمریکا

بازیگر زن شگفت انگیز ، رئیس جمهور جدید آمریکا

لیندا کارتر ، ستاره ی سابق سریال "زن شگفت انگیز Wonder Woman" ، در فصل دوم سریال Supergirl ، نقش رئیس جمهور آمریکا را ایفا خواهد کرد.

لیندا کارتر ، بازیگر 64 ساله ی آمریکایی و ستاره ی سابق سریال "زن شگفت انگیز Wonder Woman" ، در فصل دوم سریال Supergirl ، نقش رئیس جمهور آمریکا را ایفا خواهد کرد. گرگ برلانتی و اندرو کرسبرگ ، تهیه کنندگان این سریال ضمن تائید این خبر عنوان کردند : ما از فصل اول این سریال به دنبال همکاری با کارتر بودیم که این امکان به خاطر تداخل با برنانه های این بازیگر میسر نشد ولی حالا می توانیم از آغاز فصل دوم  ، شاهد حضور وی در این مجموعه باشیم.

لیتدا کارتر که در دهه ی هفتاد ، با بازی در نقش زن شگفت انگیز در سریال Wonder Woman به اوج محبوبیت خود رسید و به یکی از نماد های زنانگی ایالت متحده تبدیل گشت ، در این سال های اخیر بیشتر ترجیح داده به دور از هیاهوی رسانه ها و خبرنگاران ، به زندگی عادیش بپردازد و در این مدت در سریال یا فیلم سینمایی خاصی هم نقش آفرینی نکرده است به طوری که آخرین حضور وی در مقابل دوربین به یکی از اپیزود های سریال "دو مرد و نصفی" در سال 2013 و فیلم "فرشته ی ژنده پوش" در سال 2007 بر می گردد.

 

گفتنی است در شرایطی که فصل اول سریال Supergirl از شبکه ی CBS پخش میشد اما حق نمایش ادامه ی این مجموعه  به شبکه ی CW واگذار شده است تا قسمت اول فصل جدید سریال در تاریخ دهم اکتبر (19 مهر ماه) از این شبکه به روی آنتن برود.

 

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: