نوشته شده در 1395/04/02
کیت وینسلت در فیلم وودی آلن

کیت وینسلت در فیلم وودی آلن

کیت وینسلت ، ستاره ی 40 ساله ی انگلیسی سینما قرار است برای نخستین بار در فیلمی به کارگردانی کمدین افسانه ای سینما ، وودی آلن حضور یابد.

کیت وینسلت ، ستاره ی 40 ساله ی انگلیسی سینما قرار است برای نخستین بار در فیلمی به کارگردانی کمدین افسانه ای سینما ، وودی آلن حضور یابد. تصویربرداری این فیلم که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده از پاییز امسال آغاز خواهد شد.

 

از آنجایی که فیلم های آلن همواره از دیرباز جولانگاه هنرمندان زن بوده و بسیاری از آنها همچون دایان کیتون ، دایان ویست ، پنه لوپه کروز ، میرا سوروینو و کیت بلانشت با حضور در فیلم های او نامزد و برنده ی جایزه ی اسکار و بسیاری جوایز دیگر شده اند ، می توان انتظار داشت وینسلت نیز با توجه به میزان توانایی هایش بتواند با ثبت یک نقش آفرینی ماندگار دیگر بر تعداد افتخارات سینماییش هم بیفزاید. وی که پس از سپری کردن یک دوره ی کم کاری ، در حال حاضر روزهای بسیار شلوغی را سپری می کند ، در سالی که گذشت با بازی در فیلم "استیو جابز" برای هفتمین بار نامزد دریافت جایزه ی اسکار شد. او در سال 2008 این جایزه را به واسطه ی حضور در فیلم "کتابخوان" تصاحب نموده است.

گفتنی است لتی اندرسون و ادوارد والسون ، همچون گذشته ، تهیه کنندگی این فیلم وودی آلن را هم بر عهده خواهند داشت و کمپانی آمازون هم با توجه به همکاری های اخیر خود با آلن ، به احتمال فراوان ، امتیاز توزیع جهانی این اثر را خریداری نماید.

 

فیلم آخر آلن تحت عنوان "کافه سوسیتی" که در جشنواره ی کن امسال ، با استقبال نسبی منتقدان روبرو شد ، از تاریخ شانزدهم جولای (26 تیرماه) در سینماهای آمریکای شمالی به نمایش درخواهد آمد.

 

مطالب مرتبط :

حواشی فیلم زلیگ به کارگردانی وودی آلن

واکنش وودی آلن به شوخی کمدین فرانسوی

وودی آلن در سریال خود بازی می کند ، مایلی سایرس هم به گروه اضافه خواهد شد

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: