نوشته شده در 1395/04/01
بازگشت نومی راپاس به پروژه ی بیگانه

بازگشت نومی راپاس به پروژه ی بیگانه

نومی راپاس که چندی پیش ، انصراف خود را از حضور در ادامه ی فیلم پرومتئوس تحت عنوان "بیگانه : کونانت" اعلام کرده بود ، دوباره به این پروژه باز خواهد گشت.

نومی راپاس ، ستاره ی سوئدی سینما که چندی پیش ، انصراف خود را از حضور در ادامه ی فیلم " پرومتئوس" تحت عنوان "بیگانه : کونانت Alien: Covenant" اعلام کرده بود ، دوباره به این پروژه باز خواهد گشت. فیلم " پرومتئوس" به کارگردانی ریدلی اسکات که اتفاقات آن 30 سال قبل از ماجراهای فیلم کلاسیک "بیگانه" رخ می دهد ، داستان چند دانشمند است که برای بررسی موجودات بیگانه و تحقیق درباره ی چگونگی پیدایش هستی ، سفری فضایی را آغاز می کنند. این فیلم پس از نمایش در سال 2012 ، در کنار جلب رضایت نسبی منتقدان ، به فروش جهانی بیش از 400 میلیون دلار دست یافت.

"بیگانه : کونانت Alien: Covenant" داستان تعدادی دیگر از دانشمندان است که با یک سفینه ی فضایی به نام کونانت زمین را به مقصد سیاره ای دیگر که به نظر می رسد بهشتی گمشده است ترک می کنند اما در واقع مقصد آنها سیاره ای بسیار خطرناک است که رباتی انسان نما به نام دیوید (فاسبندر) به تنهایی روی آن زندگی می کند. تا به امروز حضور بازیگران مطرحی چون مایکل فاسبندر ، بیلی کروداپ ، دمیان بیچیر ، کاترین واترستون و دنی مک براید در این فیلم قطعی شده و فیلمبرداری پروژه هم مدتی است که آغاز شده است. "بیگانه : کونانت" ، چهارم آگوست 2017 (13 مرداد 1396) برای نخستین بار در سینماهای آمریکا به نمایش درخواهد آمد و امید می رود اولین تریلر این اثر ، پاییز امسال منتشر شود.

 

 

 

 

مطالب مرتبط :

همکاری مجدد ریدلی اسکات با نویسنده ی کتاب مریخی

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: