نوشته شده در 1395/04/01
جی جی آبرامز و ساخت فیلمی درباره ی مایکل جکسون

جی جی آبرامز و ساخت فیلمی درباره ی مایکل جکسون

کمپانی فیلمسازی جی جی آبرامز در نظر دارد تا کتاب "پیش از آنکه قضاوتم کنی" نوشته ی تاویس اسمایلی درباره ی مایکل جکسون را به یک فیلم تلوزیونی تبدیل کند.

کمپانی فیلمسازی جی جی آبرامز تحت عنوان Bad Robot در نظر دارد تا کتاب "پیش از آنکه قضاوتم کنی" نوشته ی تاویس اسمایلی درباره ی مایکل جکسون را به یک فیلم تلوزیونی تبدیل کند. این فیلم که هنوز نام رسمی آن منتشر نشده ، قرار است به آخرین روزهای زندگی این خواننده ی افسانه ای و مرگ تراژدی وارش بپردازد. در این پروژه که هنوز شبکه ی پخش آن مشخص نشده است ، علاوه بر جی جی آبرامز و تاویس اسمایلی ، دیوید بروینگتون (هارولد و کومار به وایت کستل می روند) و بن استونسون (ماما را خبر کن) نیز به عنوان تهیه کننده حضور خواهند داشت.

تراویس و آبرامز علاوه بر این پروژه ، در ساخت فیلم تلوزیونی "مرگ یک پادشاه" بر اساس کتابی از تاویس نیز با هم همکاری خواهند داشت . این فیلم به سال آخر زندگی مارتین لوتر کینگ ، رهبر سیاهپوست جنبش مدنی آمریکا و حوادث منجر به ترورش خواهد پرداخت. کتاب دیگر اسمایلی تحت عنوان "سفرم با مایا" که شامل خاطرات 30 سال آشنایی وی با شاعر و نویسنده ی مشهور آمریکایی ، مایا آنجلو است ، نیز قرار است توسط برادران وارنر به فیلم تبدیل شود. اسمایلی در حال حاضر مجری برنامه ی گفتگوی "تاویس اسمایلی" در شبکه ی PBS است و برنامه ی دیگر وی تحت عنوان "تاویس اسمایلی شو" از رادیو بین الملل پخش می شود.

گفتنی است جی جی آبرامز که با ساخت سریال های موفقی چون "Lost" و "َAlias" ، بعنوان یک چهره ی محبوب تلوزیونی شناخته می شود ، در دنیای سینما هم با ساخت آثاری چون "پیشتازان فضا" و " جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد" به موفقیت های بسیاری دست یافته است . او که این روزها بیشتر تمرکزش را روی تهیه کنندگی آثار تلوزیونی و سینمایی گذاشته است ، تولید قسمت ششم "ماموریت غیر ممکن" و قسمت های هشتم و نهم "جنگ ستارگان" را در دستور کار دارد . وی همچنین سریال های Roadies و Westworld را هم برای شو تایم و HBO تهیه کنندگی خواهد کرد.

 

مطالب مرتبط :

یک سفید پوست در نقش مایکل جکسون

همکاری مجدد جی جی آبرامز و دیسی ریدلی در یک درام فراطبیعی

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: