نوشته شده در 1395/03/31
مرگ عجیب ستاره ی هالیوود

مرگ عجیب ستاره ی هالیوود

آنتون یلچین یکی از با استعدادترین بازیگران نسل جدید سینما در اثر یک حادثه ی عجیب رانندگی ، در 27 سالگی جان خودش را از دست داد.

آنتون یلچین یکی از با استعدادترین بازیگران نسل جدید سینما در اثر یک حادثه ی عجیب رانندگی ، در 27 سالگی جان خودش را از دست داد. این بازیگر ، بامداد یکشنبه به هوای دیدار با دوستانش و انجام تمرین از خانه خارج می شود ولی در ادامه حادثه ای تلخ ، این دیدار را تا ابد برای او ناممکن می کند. دوستان یلچین که برای مدت زیادی چشم به راه وی بودند در نهایت بر اثر نگرانی تصمیم می گیرند سری به خانه ی او بزنند ، اما در ادامه آنها با حضور در اطراف خانه ی یلچین ، با جسد وی که بین خودروی شخصیش و صندوق پست گیر کرده بود روبرو می شوند . این اتفاق در شرایطی رخ داد که موتور خودرو همچنان روشن بود.

 

هنوز اطلاعات دقیقی درباره ی علت مرگ این بازیگر جوان منتشر نشده ولی از شواهد کار اینچنین به نظر می رسد که بی دقتی یلچین در پارک کردن ماشین و خلاص بودن آن باعث به وجود آمدن این حادثه ی تلخ شده است. نتیجه کالبد شکافی یلچین نشان می دهد که بیشتر آسیب ها از ناحیه ی سر و قفسه ی سینه بر وی وارد شده است.

یلچین بازیگری حرفه ای را از  همان 10 سالگی با حضور در چند فیلم مستقل آغاز کرده و در ادامه با شرکت در پروژه هایی تجاری تر نام خود را به عنوان یکی از امید های آینده ی سینما مطرح کرد. "آلفا داگ" ، "چارلی بارتلت" ،"رستگاری ترمیناتور" و "پیشتازان فضا" از جمله فیلم هایی بودند که یلچین پیش از 20 سالگی در آنها نقش آفرینی کرد. وی که در این سال های اخیر به یکی از پر کارترین ترین مردان هالیوود تبدیل شده بود ، با بازی درخشان در فیلم هایی چون "دیوانه وار" و "تنها عشاق زنده می مانند" توانست نظر منتقدان را هم به خود جلب کند. درام هیجان انگیز "اتاق سبز" آخرین فیلمی بود که از یلچین به نمایش درآمد .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: