نوشته شده در 1395/03/29
ران لستر ، ستاره ی فیلم وارسیتی بلوز درگذشت

ران لستر ، ستاره ی فیلم وارسیتی بلوز درگذشت

ران لستر ، ستاره ی فیلم "وارسیتی" که در طول زندگیش همواره از بیماری چاقی مفرط رنج می برد ، سر انجام در سن 45 سالگی در دالاس درگذشت .

ران لستر ، ستاره ی فیلم "وارسیتی" که در طول زندگیش همواره از بیماری چاقی مفرط رنج می برد ، سر انجام در سن 45 سالگی در دالاس درگذشت . وی اخیرا با مشکلات جدی کلیوی مواجه شده بود و چهار ماه آخر زندگیش را در بیمارستان سپری کرد.

 

لستر پیش از این یک بار هم تا آستانه ی مرگ پیش رفته بود . زمانی که وزن او به 508 پوند (230 kg)  رسید و فقط یک عمل جراحی سخت او را در این دنیا نگه داشت . وی پس از این عمل بیش از 300 پوند (136 kg) وزن کم کرد که همین کاهش وزن ناگهانی به کبد و کلیه ی او آسیب رساند.

او که اصالتی گرجستانی داشت ، کار در سینما را در سال 1997 با فیلم "برگر خوب" آغاز کرد و پس از آن در فیلم پرفروش "وارسیتی بلوز" در نقش بیلی باب در کنار ستارگانی چون پل والکر و جیمز ون در بیک به هنرنمایی پرداخت . لستر جزو بازیگران اصلی سریال Popular به حساب می آمد که در بین سال های 1999 تا 2001 از تلوزیون آمریکا پخش شد . آخرین اثر وی ، Bomb City نام دارد که در حال حاضر مراحل فیلمبرداری خود را سپری می کند و با مرگ او ، سرنوشت این فیلم هم در هاله ای از ابهام قرار می گیرد.

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: