نوشته شده در 1395/03/29
لالالند به عنوان فیلم افتتاحیه ی جشنواره ونیز انتخاب شد

لالالند به عنوان فیلم افتتاحیه ی جشنواره ونیز انتخاب شد

فیلم موزیکال لالا لند به کارگردانی دیمین شزل و با بازی اما استون و رایان گاسلینگ به عنوان فیلم افتتاحیه ی هفتاد و سومین دوره ی جشنواره ونیز انتخاب شد.

فیلم موزیکال لالا لند به کارگردانی دیمین شزل به عنوان فیلم افتتاحیه ی هفتاد و سومین دوره ی جشنواره ونیز انتخاب شد. در این فیلم بازیگران مطرحی چون اما استون ، رایان گاسلینگ و جی کی سیمونز به ایفای نقش پرداخته اند .

 

آلبرتو باربرا ، مدیر اجرایی این دوره از جشنواره ، درباره ی انتخاب لالالند به عنوان فیلم افتتاحیه اینچنین اظهار نظر می کند : لالا لند در واقع ادای دینی است به عصر طلایی فیلم های موزیکال آمریکایی ، از فیلم هایی چون "یک آمریکایی در پاریس" به کارگردانی وینسنت مینه لی گرفته تا "نیویورک ، نیویورک" به کارگردانی مارتین اسکورسیزی . این اثر نه تنها دست به بازآفرینی ژانر موزیکال می زند بلکه سبک جدیدی را هم برای سینما دوستان به ارمغان می آورد . اگر "شلاق" انقلاب یک فیلمساز جدید بود ، لالالند حکم تثبیت جایگاه این فیلمساز بین کارگردانان بزرگ هالیوودی را خواهد داشت.

دیمین شزل نیز پس از انتخاب فیلمش به عنوان فیلم افتتاحیه ی ونیز این چنین واکنش نشان داد : بسیار هیجان زده ام و افتخار می کنم که به ونیز دعوت شده ام . به نمایندگی از خودم و تمام بازیگران و دست اندرکاران فیلم باید بگویم که ما این دعوت را مایه مباهات خود می دانیم و خوشحالیم که فیلممان را در شب افتتاحیه ی جشنواره ، با تماشاگران به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

لا لا لند ، جدیدترین اثر دیمین شزل ، کارگردان فیلم تحسین شده ی "شلاق Whiplash" ، داستان یک پیانیست جاز به نام سباستین (گاسلینگ) است که در لوس آنجلس عاشق بازیگری جوان به نام میا (استون) می شود . گفتنی است نمایش این فیلم از شانزدهم دسامبر (26 آذر) امسال در سینماهای آمریکا آغاز خواهد شد.

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: