نوشته شده در 1395/03/28
حضور لیدی گاگا در فیلمی به کارگردانی بردلی کوپر

حضور لیدی گاگا در فیلمی به کارگردانی بردلی کوپر

لیدی گاگا ، خواننده ی جنجالی آمریکایی ، برای حضور در بازسازی فیلم "ستاره ای متولد شده است" به کارگردانی بردلی کوپر ، با کمپانی برادران وارنر وارد مذاکره شده است.

لیدی گاگا ، خواننده ی 30 ساله ی جنجالی آمریکایی  ، برای حضور در بازسازی فیلم "ستاره ای متولد شده است" به کارگردانی بردلی کوپر ، با کمپانی برادران وارنر وارد مذاکره شده است. گفتنی است این فیلم اولین تجربه ی کارگردانی کوپر به حساب می آید.

لیدی گاگا که سال گذشته با نقش آفرینی فوق العاده اش در سریال "داستان ترسناک آمریکایی" ، جایزه ی گلدن گلوب بهترین بازیگر زن مینی سریال را تصاحب کرد ، قصد دارد تا با بازگشت به دنیای بازیگری و حضور در این اثر موزیکال ، پا جا پای بازیگرانی چون جودی گارلند و باربارا استرایسند بگذارد که با بازی در همین نقش به اوج موفقیت سینمایی رسیدند.

 

داستان "ستاره ای متولد شده است" درباره یک بازیگر زن جوان به نام ویکی است که پس از ورود به هالیوود ، با حمایت های بازیگری مشهور به نام نورمن ، تبدیل به یکی از ستاره های سینما می شود ولی در ادامه با افزایش شهرت ویکی ، از محبوبیت نورمن کاسته شده و اختلافاتی بین این دو بازیگر به وجود می آید.

گفتنی است نسخه اصلی این فیلم به سال 1937 و به کارگردانی ویلیام ولمن باز می گردد که  از قضا ، جایزه ی اسکار بهترین فیلمنامه ی اصلی را هم برای ولمن به ارمغان آورد. نسخه ی سال 1953 جورج کیوکر هم پس از نمایش به یکی از موفق ترین فیلم های دوران خود بدل گشت و موفق شد در 6 رشته ی مختلف نامزد دریافت جایزه ی اسکار شود. 22 سال بعد ، فرانک پیرسون یک بار دیگر با بازیگرانی چون کریس کریستوفرسن و باربارا استرایسند دست به بازسازی اثر ولمن زد که نتیجه ی کار ، به اندازه ی موفقیت دو نسخه ی قبلی نبود.

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: