نوشته شده در 1395/03/28
توافق پارامونت با کورین هاردی برای ساخت فیلمی اکشن

توافق پارامونت با کورین هاردی برای ساخت فیلمی اکشن

کورین هاردی که سال گذشته با فیلم ترسناک "تقدیس" توانست نظر منتقدان را به خود جلب کند ، برای ساخت فیلم اکشنی تحت عنوان "نشیب جهنم" با پارامونت به توافق رسیده است.

کورین هاردی ، کارگردان جوان ایرلندی سینما که سال گذشته با فیلم ترسناک "تقدیس" توانست نظر منتقدان را به خود جلب کند ، برای ساخت فیلم اکشنی تحت عنوان "نشیب جهنم" با کمپانی پارامونت به توافق رسیده است . گفتنی است تیم همیشگی مارک وارادین و لورنزو دی بوناونتورا (مجموعه فیلم های قرمز و ترانسفورمرز) کار تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده خواهند داشت.

 

داستان "نشیب جهنم" درباره ی چند تبهکار برزیلی است که پس از اعدام ، به رهبری یک کشیش به اعماق جهنم فرستاده می شوند تا با استفاده از توانایی های خود ، با شیاطین مبارزه کنند.

 

هاردی که کار کارگردانی را با ساخت انیمیشن و چند ویدئو موزیک آغاز کرد ، برای نخستین بار نام خود را بعد از نمایش فیلم "تقدیس"  در جشنواره ی ساندنس 2015  سر زبان ها انداخت. وی پس از این موفقیت ، برای کارگردانی بازسازی فیلم "کلاغ" نیز انتخاب شد که در ادامه با ورشکست شدن کمپانی ، ساخت این فیلم  در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: