نوشته شده در 1395/03/27
هلن میرن در قسمت جدید فیلم سریع و خشن

هلن میرن در قسمت جدید فیلم سریع و خشن

هلن میرن ، بازیگر 70 ساله ی برنده ی جایزه ی اسکار انگلیسی ، به جمع ستارگان پرتعداد قسمت هشتم از مجموعه فیلم های سریع و خشن پیوست.

هلن میرن ، بازیگر 70 ساله ی برنده ی جایزه ی اسکار انگلیسی ، به جمع ستارگان پرتعداد قسمت هشتم از مجموعه فیلم های سریع و خشن پیوست. پیش از این حضور بازیگرانی چون وین دیزل ، چارلیز ترون ، دواین جانسون ، کرت راسل ، میشل رودریگز ، تایرس گیبسون و جیسون استاتام در این پروژه قطعی شده بود.

 

هنوز اطلاعات خاصی درباره ی نقش میرن در فیلم منتشر نشده ولی مساله ای که خود او روی آن تاکید دارد این است که وی فقط به این شرط پیشنهاد بازی در این فیلم را پذیرفته که اجازه داشته باشد در آن به رانندگی بپردازد . گفتنی است میرن این روزها "زیبایی ناخواسته" را در مراحل پس از تولید دارد که این فیلم در ماه های آینده به نمایش درخواهد آمد . وی همچنین به تازگی قرارداد بازی در فیلم "عمارت وینچستر" به کارگردانی برادران اسپیریگ را هم به امضا رسانده است.

فیلم سریع و خشن 8 به کارگردانی اف گری گری در حال حاضر مراحل تصویربرداری خود را در نقاط مختلف جهان از جمله ایسلند و کوبا سپری می کند . این فیلم در تاریخ چهاردهم آوریل سال 2017 (25 فروردین 95) برای نخستین بار به نمایش عمومی درخواهد آمد.

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: