نوشته شده در 1395/03/27
آنتونی مکی در نقش وکیل مشهور آمریکایی

آنتونی مکی در نقش وکیل مشهور آمریکایی

آنتونی مکی ، ستاره ی 37 ساله ی سینما ، قرار است در فیلم "سیگنال هیل" ، در نقش جانی ال کوکران ، وکیل مشهور و جنجالی آمریکایی ظاهر شود.

آنتونی مکی ، ستاره ی 37 ساله ی سینما و بازیگر نقش فالکون در مجموعه فیلم های ابرقهرمانی مارول ، قرار است در فیلم "سیگنال هیل" ، در نقش جانی ال کوکران ، وکیل مشهور و جنجالی آمریکایی ظاهر شود. جاستین چادویک که در دو اثر آخرش ، "سال اولی" و "ماندلا : راه طولانی به سوی آزادی" به مبارزات سیاه پوستان پرداخته بود ، این فیلم را هم با محوریت یک سیاهپوست قهرمان کارگردانی خواهد کرد.

 

در حالی که جانی ال کوکران بیشتر به عنوان وکیل مدافع شخصیت های مشهوری چون او. جی. سیمپسون ، مایکل جکسون و کریس براون شناخته می شود ولی در واقع نام وی خیلی قبل تر از اینها ، در ماجرای مبارزه برای حقوق خانواده ی سیاه پوستی که در حادثه ی سیگنال هیل در سال 1981 مورد خشونت پلیس قرار گرفته بودند مطرح شد. 

داستان فیلم درباره ی ران ستلز ، بازیکن 21 ساله ی مشهور فوتبال آمریکایی است که به دلیل رانندگی با سرعت غیر مجاز توسط پلیس سیگنال هیل دستگیر می شود ولی مدتی پس از بازداشت ، جسد وی در حالی که به دار آویخته شده بود در سلولی انفرادی  پیدا می شود. پلیس در ابتدا عامل این حادثه را خودکشی معرفی می کند ولی در ادامه خانواده ی سیتلز با استخدام کوکران و پیگیری های وی ، پرده از راز مرگ این ورزشکار بر می دارند. پس از اعلام نتایج کالبد شکافی و مشاهده ی آثار کبودی روی بدن ران ، مشخص می شود که وی پس از تحمل شکنجه های فراوان ، توسط افسران پلیش خفه شده است که این رسوایی در ادامه باعث استعفای رئیس پلیس شهر و ایجاد تغییرات گسترده در قوانین اداره ی پلیس می شود. در این میان ، مبلغ 760 هزار دلار هم به عنوان غرامت به خانواده ی ستلز پرداخت می شود.

 

گفتنی است جانی ال کوکران در سال 2005 ، پس از تحمل یک دوره ی سخت بیماری ، نهایتا در سن 67 سالگی بر اثر تومور مغزی از دنیا رفت.

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: