نوشته شده در 1395/03/26
دوایت یوکام در سریال جالوت دوباره به بیلی باب تورنتون پیوست

دوایت یوکام در سریال جالوت دوباره به بیلی باب تورنتون پیوست

دوایت یوکام ، بازیگر و خواننده ی برنده ی جایزه ی گرمی آمریکایی ، به سریال "جالوت" (با نام قبلی محاکمه) محصول آمازون پیوست .

دوایت یوکام ، بازیگر و خواننده ی برنده ی جایزه ی گرمی آمریکایی ، به سریال "جالوت" (با نام قبلی محاکمه) محصول آمازون پیوست . پیش از این حضور بازیگران سرشناسی چون بیلی باب تورنتون ، ماریو بلو ، تانیا ریموند و ویلیام هارت در این مجموعه قطعی شده بود .

 

داستان جالوت درباره ی یک نظام حقوقی فاسد است که در آن عدالت تبدیل به یک کالای خریدنی شده و ترازوی قضاوت همواره به سمت قدرتمندان و سرمایه داران سنگینی می کند. در این میان وکیلی با تجربه به نام بیلی مک براید (تورنتون) که از شرکت حقوقی که خود جزو بنیانگذاران آن بود کنار گذاشته می شود و  پس از این واقعه افسرده شده و بیشتر اوقاتش را یا به مستی یا به مجادله با همسر سابقش (بلو) می گذراند تا اینکه یک پرونده ی جنایی زندگی حرفه ایش را دگرگون کرده و وی را مقابل رئیس شرکت حقوقی سابقش (هارت) قرار می دهد . یوکام در این فیلم نقش رئیس قدرتمند یک شرکت هوا و فضا را بازی می کند که شرکت حقوقی هارت وکالت آن را پذیرفته است .

 

دوایت یوکام و بیلی باب تورنتون ، در سال 1996 در فیلم "تیغه ی فلاخن" سابقه ی یک همکاری بسیار موفق را داشته اند . این فیلم که تورنتون علاوه بر بازیگر ، نویسنده و کارگردان آن هم بود به یکی از تحسین شده ترین فیلم های سال بدل گشت و جوایز بسیاری را هم تصاحب کرد .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: