نوشته شده در 1395/03/26
مارگو رابی و دومنال گلیسون در فیلمی درباره ی خالق شخصیت وینی پو

مارگو رابی و دومنال گلیسون در فیلمی درباره ی خالق شخصیت وینی پو

در شرایطی که کمپانی دیزنی در تدارک بازسازی واقعی انیمیشن وینی پو است ، کمپانی فاکس در نظر دارد داستان زندگی خالق این شخصیت کارتونی را تبدیل به فیلم کند .

در شرایطی که کمپانی دیزنی در تدارک بازسازی واقعی انیمیشن وینی پو است ، کمپانی فاکس سرچلایت در نظر دارد داستان زندگی خالق این شخصیت کارتونی را به فیلم تبدیل کند . آلن الکساندر میلن ، نویسنده ی مشهور انگلیسی داستان های کودکان بود که موفق شد شخصیت هایی چون تدی خرسه و وینی پو را وارد فرهنگ بچه های سراسر جهان کند.

 

"خداحافظ کریستوفر رابین" عنوان فیلم جدید فاکس به کارگردانی سیمون کورتیس و بر اساس فیلمنامه ای از فرانک کاترل بویس و سیمون وان خواهد بود که قرار است به زندگی این نویسنده ی فقید و چگونگی رابطه ی وی با پسرش ، کریستوفر رابین ، که شخصیت وینی پو را با الهام از او خلق کرده است بپردازد . طبق اخبار منتشر شده ، در این فیلم نقش این هنرمند را دومنال گلیسون و نقش همسر وی را مارگو رابی ایفا خواهند کرد.

سیمون کورتیس ، کارگردان 56 ساله ی انگلیسی که نخستین بار با فیلم " هفته‌ای که با مریلین گذراندم" نام خود را بر سر زبان ها انداخت ، درباره ی انگیزه اش از کارگردانی این پروژه اینچنین سخن می گوید : بسیار خوشحالم که این فرصت دست داده تا بتوانم با همکاری فرانک کاترل بویس، این داستان تلخ و تاثیرگذار خانوادگی را درباره ی چگونگی شکل گیری شخصیت وینی پو بازگو کنم . ما گروه بازیگران فوق العاده ای داریم که در راس آنها باید از دومنال گلیسون و مارگو رابی نام ببرم که بسیار مشتاقم با آنها کار کنم.

 

دیوید گرینبام و متیو گرینفلد ، تهیه کنندگان اصلی این پروژه هم نظرات خود را اینچنین بیان می کنند : بسیار هیجان زده هستیم که می توانیم دوباره با دیمین جونز و استیو کریستین (دیگر تهیه کنندگان) همکاری کنیم و بی صبرانه منتظریم تا یکبار دیگر شاهد نگاه منحصر به فردی سیمون کورتیس به زندگی باشیم . گلیسون و رابی هم به عقیده ی ما از بزرگترین استعداد های نسل جدید دنیای بازیگری هستند که یقینا همچون نوری زیبا در ماجرای باورنکردنی ای.ایمیلن خواهند درخشید.

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: