نوشته شده در 1395/03/25
رابرت دنیرو در فیلم جنگ با پدربزرگ

رابرت دنیرو در فیلم جنگ با پدربزرگ

رابرت دنیرو ، ستاره ی 72 ساله ی سینما ، برای بازی در فیلم "جنگ با پدربزرگ" به کارگردانی تیم هیل با کمپانی دایمنشن وارد مذاکره شده است .

رابرت دنیرو ، ستاره ی 72 ساله ی سینما ، برای بازی در فیلم "جنگ با پدربزرگ" با کمپانی دایمنشن وارد مذاکره شده است . تیم هیل که پیش از این فیلم هایی نظیر "آلوین و سنجاب ها" و "گارفیلد 2" را کارگردانی کرده است ، کار ساخت این فیلم را بر اساس رمان رابرت کیمل اسمیت به همین نام و فیلمنامه ای از تیم دو نفره ی مت امبر و تام استل (اسمارت را بگیر) بر عهده خواهد داشت .

 

جنگ با پدربزرگ داستان پیرمردی است که بعد از فوت همسرش باید با نوه ی 10 ساله اش به نام توبی هم اتاقی شود اما این پسر بچه از هم خانه شدن با او راضی نیست و تمام تلاش خود را می کند تا پیرمرد را از اتاق خارج کند.

 

گفتنی است دنیرو به زودی در یک همکاری مجدد با مارتین اسکورسیزی و جو پشی ، در فیلم گانگستری "مرد ایرلندی" به ایفای نقش خواهد پرداخت . از دیگر پروژه های آینده ی وی می توان به فیلم کمدین به کارگردانی   تیلور هاکفورد (وکیل مدافع شیطان) و فیلم تلوزیونی "افسونگر دروغ ها" به کارگردانی بری لوینسون (مرد بارانی) اشاره کرد .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: