نوشته شده در 1395/03/25
نتفلیکس ، امتیاز فیلم اکتشاف را خریداری نمود

نتفلیکس ، امتیاز فیلم اکتشاف را خریداری نمود

شرکت نتفلیکس ، امتیاز نمایش جهانی فیلم "اکتشاف" ، با بازی رونی مارا و رابرت ردفورد را خریداری نمود .

شرکت نتفلیکس ، امتیاز نمایش جهانی فیلم علمی تخیلی "اکتشاف" ، به کارگردانی چارلی مک داول را خریداری نمود . در این فیلم که تصویربرداری آن مدتی قبل در جزیره ی رود به پایان رسید ، بازیگران مطرحی چون رابرت ردفورد ، رونی مارا و جیسون سیگل به ایفای نقش پرداخته اند.

 

اکتشاف که حال و هوایی عاشقانه دارد درباره ی مرد دانشمندی است که به همراه پسرش برای اثبات وجود زندگی پس از مرگ دست به اکتشاف می زند ، در این میان پسر وی نیز عاشق زنی می شود که بابت گذشته ی اندوهبارش در رنج و عذاب به سر می برد . گفتنی است فیلمنامه ی این اثر را خود مک داول به همراه جاستین لدر نگارش کرده اند . اولین فیلم این کارگردان ، تحت عنوان "آنکه دوستش دارم" با بودجه ی فقط 100 هزار دلار ،  در سال 2014 پس از نمایش در جشنواره ی ساندنس ، بازخوردهای بسیار مثبتی را از سمت تماشاگران و منتقدان دریافت نمود . وی اخیرا دو اپیزود از سریال "دره ی سیلیکون" را هم برای شبکه ی HBO کارگردانی کرده است.

 

گفتنی است شرکت نتفلیکس که در سال 2013 ، با ساخت سریال "خانه ی پوشالی" توانست برای نخستین بار نام خود را بر سر زبان ها بیندازد ، اخیرا سعی دارد تا با خرید امتیاز آثار ارزشمند سینمایی ، در این صنعت هم دست به بلند پروازی های خاص خودش بزند.  

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: