نوشته شده در 1395/03/25
ساخت فیلمی درباره ی آلبوم افسانه ای گروه رولینگ استونز

ساخت فیلمی درباره ی آلبوم افسانه ای گروه رولینگ استونز

اندی گدارد ، یکی از کارگردان سریال پرطرفدار "دانتون ابی" ، فیلمی را درباره ی چگونگی شکل گیری آلبوم افسانه ای "تبعید در خیابان اصلی" گروه رولینگ استونز می سازد .

اندی گدارد ، یکی از کارگردانان اصلی سریال پرطرفدار "دانتون ابی" ، فیلمی را درباره ی چگونگی شکل گیری آلبوم افسانه ای "تبعید در خیابان اصلی" گروه رولینگ استونز می سازد . این فیلم که بر اساس کتاب پرفروش "تبعید در خیابان اصلی : فصلی در جهنم با رولینگ استونز" به قلم رابرت گرینفلد ساخته خواهد شد ، قرار است به ماجراهای سال 1970 تا سال 1972 ، یعنی مقطعی که طرح تولید این آلبوم شکل گرفت و در ادامه ، مسائل و مشکلاتی که در راه ضبط آهنگ ها برای این گروه پیش آمد بپردازد . در حال حاضر براندون و فیلیپ مورفی مشغول نگارش نهایی فیلمنامه هستند تا با انتخاب نهایی دو بازیگر شاخص برای نقش های جگر و ریچاردز ، کار فیلمبرداری پروژه از زمستان امسال آغاز شود.

گروه انگلیسی رولینگ استونز که در سال 1962 توسط میک جگر و کیث ریچاردز تشکیل شده است ، موفق شد از همان ابتدای فعالیتش خود را در میان طرفدارانش ، به عنوان گروهی متفاوت و سرکش مطرح کند و به یکی از مهمترین ضد فرهنگ های زمان خود تبدیل شود . آلبوم "تبعید در خیابان اصلی" که در سال 1972 ، در زمان عصر طلایی گروه منتشر شد ، به عقیده ی بسیاری از طرفداران موسیقی ، به عنوان بهترین اثر این گروه شناخته می شود و همواره نام آن در بین یکی از بهترین آلبوم های تمام دوران ها قرار می گیرد.

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: