نوشته شده در 1395/03/23
داگ لیمان در حال مذاکره برای کارگردانی فیلم Chaos Walking

داگ لیمان در حال مذاکره برای کارگردانی فیلم Chaos Walking

داگ لیمان ، کارگردان فیلم "هویت بورن" ، برای کارگردانی فیلم Chaos Walking بر اساس رمانی از پاتریک نس به همین نام ، با لاینز گیت وارد مذاکره شده است .

داگ لیمان ، کارگردان فیلم های مطرحی چون "هویت بورن" و "لبه ی فردا" ، برای کارگردانی فیلم Chaos Walking بر اساس رمانی از پاتریک نس به همین نام ، با لاینز گیت وارد مذاکره شده است . این در شرایطی است که استودیو پیش از این علاقه مند بود از چارلی کافمن به عنوان فیلمنامه نویس و رابرت زمکیس به عنوان کارگردان در این پروژه  بهره بگیرد.

 

داستان فیلم در شهری اتفاق می افتد که تمام زنان و پسران آن توسط عاملی ناشناخته کشته شده اند و مردان باقی مانده ی شهر ، طی تاثیرات این عامل قادرند ذهن یکدیگر را بخوانند. در این میان تنها پسر بازمانده به همراه سگش از این شهر پا به فرار می گذارد و در ادامه ی ماجرا او مجبور می شود که برای یافتن هویت واقعیش هرچه را که تا امروز می دانسته فراموش کند.

 

گفتنی است فیلم "منا" به کارگردانی داگ لیمان و با بازی تام کروز در حال حاضر مراحل پس از تولید خود را سپری می کند . از دیگر پروژه های پیش روی لیمان می توان به فیلم های "دیوار" محصول کمپانی آمازون و قسمت دوم "لبه ی فردا" به تهیه کنندگی برادران وارنر اشاره کرد .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: