نوشته شده در 1395/03/22
هیلاری سوانک به ستارگان فیلم جدید استیون سودربرگ پیوست

هیلاری سوانک به ستارگان فیلم جدید استیون سودربرگ پیوست

هیلاری سوانک ، بازیگر 41 ساله ی برنده ی دو جایزه ی اسکار آمریکایی ، به فیلم جدید استیون سودربرگ ، تحت عنوان "لوگان خوش شانس" پیوست .

هیلاری سوانک ، بازیگر 41 ساله ی آمریکایی ، به فیلم جدید استیون سودربرگ ، تحت عنوان "لوگان خوش شانس" پیوست . پیش از سوانک ، حضور ستارگانی چون دنیل کریگ ، چینینگ تاتوم ، کاترین هیگل ، ست مک فارلن و آدام درایور در این فیلم کمدی قطعی شده بود .

 

داستان "لوگان خوش شانس" درباره ی دو برادر است که تصمیم می گیرند همزمان با برگزاری رالی نسکار در نیویورک ، دست به سرقتی بزرگ بزنند . این فیلم بعد از فیلم "عوارض جانبی" در سال 2013 ، اولین اثر سینمایی سودربرگ به حساب می آید تا بدین ترتیب وی برای دومین بار ادعای خود مبنی بر خداحافظی از سینما را زیر پا بگذارد . این فیلم قرار است پاییز 2017 به نمایش در آید .

 

گفتنی است هیلاری سوانک که پیش از این به ترتیب برای فیلم های "پسرها گریه نمی کنند" و "محبوب میلیون دلاری" دو بار موفق به دریافت جایزه ی اسکار شده است ، در حال حاضر به همراه بازیگرانی چون هلنا بونام کارتر و جفری تامبر مشغول تصویربرداری فیلم "55 قدم" به کارگردانی فیلمساز پرافتخار دانمارکی ، بیله آگوست است . وی همچنین به تازگی قرارداد بازی در سریال "یک درصد" به تهیه کنندگی آلخاندرو گونزالس را هم به امضا رسانده است تا در اولین تجربه ی سریال سازی این کارگردان ، در کنار بازیگرانی چون اد هریس و اد هلمس قرار بگیرد .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: