نوشته شده در 1395/03/22
آنجلینا جولی در بازسازی فیلم قتل در قطار سریع ‌السیر شرق

آنجلینا جولی در بازسازی فیلم قتل در قطار سریع ‌السیر شرق

آنجلینا جولی برای حضور در بازسازی فیلم " قتل در قطار سریع ‌السیر شرق" بر اساس داستان مشهوری از آگاتاکریستی ، با فاکس وارد مذاکره شده است .

آنجلینا جولی ، بازیگر سرشناس دنیای سینما برای حضور در بازسازی فیلم " قتل در قطار سریع ‌السیر شرق" بر اساس داستان مشهوری از آگاتاکریستی ، با فاکس وارد مذاکره شده است . گفتنی است ، کنت برانا ی بریتانیایی نیز ، قرار است در کنار کارگردانی این اثر ، در نقش اصلی فیلم (هرکول پوآرو) ایفای نقش کند .

 

داستان "قتل در قطار سریع ‌السیر شرق" درباره ی معمای قتلی پیچیده است که در نهایت توسط سلول های خاکستری هرکول پوآرو ، باهوش ترین کارآگاه اروپا حل می شود . وی زمانی  که با قطاری سریع السیر به سمت انگلستان در سفر است ، متوجه قتلی عجیب در کوپه ی بغلی خود می شود و در ادامه سعی می کند با کمک صاحب قطار و دکتر واگن بغل و از طریق بازجویی از مسافران ، به راز این قتل پی ببرد .

گفتنی است نسخه ی اصلی این فیلم در سال 1974 به کارگردانی سیدنی لومت ، با شرکت انبوهی از ستارگان سینما همچون آلبرت فینی ، لورن باکال ، ونسا ردگریو ، اینگرید برگمن و شان کانری به روی پرده ی سینماها رفت و علاوه بر فتح گیشه ها ، نامزد دریافت 6 جایزه ی اسکار شد که در این بین ، اینگرید برگمن ، در یکی از آخرین نقش آفرینی هایش ، جایزه ی اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از آن خود کرد . در مورد نقش جولی در بازسازی این فیلم هم به نظر می رسد با توجه به توانایی های وی در شکل خاصی از بازی ، نقشی را که لورن باکال در نسخه ی اصلی ایفا کرده بود ، به او محول شود .  

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: