نوشته شده در 1395/03/20
ساشا بارون کوهن شعبده باز می شود

ساشا بارون کوهن شعبده باز می شود

ساشا بارون کوهن ، کمدین مشهور بریتانیایی در اقتباسی از کتاب های مصور "مندریک شعبده باز" محصول کمپانی برادران وارنر حضور خواهد یافت .

ساشا بارون کوهن ، کمدین مشهور بریتانیایی و ستاره ی فیلم های "بورات" و "دیکتاتور" در اقتباسی از کتاب های مصور "مندریک شعبده باز" محصول کمپانی برادران وارنر حضور خواهد یافت . اتان کوهن ، نویسنده ی فیلم هایی چون "تندر استوایی" و "مردان سیاه پوش 3" که سال گذشته با فیلم "سخت باش" ، اولین کارگردانیش را تجربه کرد ، کار ساخت این فیلم را هم بر عهده گرفته است .

 

داستان های مصور "مندریک شعبده باز" برای نخستین بار در سال 1934 توسط لی فالک خلق و همان زمان در روزنامه ها چاپ شد و طولی نکشید که این شخصیت به یکی از قهرمانان کمیک آمریکا بدل گشت . کندریک ، شعبده بازی است که با سفر در دور دنیا ، انسان های شرور را یافته و با استفاده از توانایی هایش با آنها مقابله می کند . این شخصیت با اینکه پتانسیل های بالایی را برای تبدیل شدن به یکی از قهرمانان سینمایی داراست اما تا به امروز ، هنوز آن طور که باید و شاید به او پرداخته نشده است . تنها اثری که راجع به مندریک ساخته شده به سال 1939 باز می گردد ، یعنی زمانی که این شخصیت در اوج محبوبیت مردمی به سر می برد .

 

بارون کوهن که در پی حواشی فیلم زندگی خواننده ی مشهور ، فردی مرکوری ، در نهایت از این پروژه کناره گیری کرد ، در حال حاضر فیلم " آلیس آنسوی آینه" را روی پرده ی سینماها دارد . گفتنی است اگرچه فیلم آخر بارون کوهن تحت عنوان "برادران گریمزبی" در گیشه با شکست سختی روبرو شد ، اما همچنان نام وی برای هر تهیه کننده ای می تواند بسیار وسوسه انگیز جلوه کند .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: