نوشته شده در 1395/03/19
بریت رابرتسون در نقش اصلی یک سریال کمدی

بریت رابرتسون در نقش اصلی یک سریال کمدی

بریت رابرتسون ، قرار است در جدیدترین سریال نتفلیکس ، تحت عنوان " دختری که رئیس شد" در نقش سوفیا آموروسو ، میلیونر جوان آمریکایی ظاهر شود .

.بریت رابرتسون ، ستاره ی فیلم "سرزمین فردا" ، قرار است در جدیدترین سریال نتفلیکس ، تحت عنوان " دختری که رئیس شد" در نقش سوفیا آموروسو ، میلیونر جوان آمریکایی ظاهر شود . کی کنون (پیچ پرفکت) در حال حاضر فیلمنامه ی این سریال را بر اساس کتاب اتوبیوگرافی آموروسو ،  در 13 قسمت 30 دقیقه ای نگارش کرده است و کریستین دیتر (چگونه مجرد باشیم) هم برای کارگردانی مجموعه انتخاب شده است . کمپانی فیلمسازی چارلیز ترون ، تحت عنوان "دنور و دلیله" در کنار کنون و خود آموروسو ، تهیه کنندگی کار را برعهده خواهند داشت .  

 

سوفیا آموروسو (رابرتسون) که زمانی یک آنارشیست سرکش ورشکسته و یک بی پول مطلق به حساب می آمد ، یک روز ، تصادفا یک لباس را به صورت آنلاین به شخصی می فروشد و این تجربه ی ساده آغازی می شود برای  شکل گیری کمپانی تولید کفش و پوشاک زنانه ی "نستی گال" . تا این چنین ، این دختر جوان به یکی از میلیاردهای خودساخته ی ایالت متحده و امپراطور مد تبدیل شود .

 

رابرتسون که پیش از این در کارنامه اش ، تجربه ی حضور در دو سریال "دایره ی راز" و "زیر گنبد" را داشته است ، در حال حاضر روزهای بسیار شلوغی را پشت سر می گذارد . وی کار تصویربرداری فیلم "فاصله ی بین ما" را به اتما رسانده و فیلم "آقای چرچ" را هم آماده ی نمایش دارد . "روز مادر" و "جک به خانه می رود" ، دو فیلم اخیر رابرتسون بودند که البته هیچکدام ، چه در گیشه و چه در نزد منتقدین ، به موفقیت چشمگیری دست نیافتند .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: