نوشته شده در 1395/03/12
بری لارسن در دنیای مارول

بری لارسن در دنیای مارول

بری لارسن ، در حال حاضر توسط استودیوی مارول به عنوام مهمترین گزینه برای بازی در نقش کاپیتان مارول معرفی شده است .

بری لارسن ، بازیگر جوان و مستعد دنیای سینما که سال گذشته جایزه ی اسکار بهترین بازیگر نقش اصلی زن را به واسطه ی حضور درخشانش در فیلم "اتاق" تصاحب کرد ، در حال حاضر توسط استودیوی مارول به عنوام مهمترین گزینه برای بازی در نقش کاپیتان مارول ، یکی از محبوب ترین شخصیت های زن کتاب های مصور معرفی شده است . مارول برای خوب از آب درآمدن حس و حال زنانگی فیلم ، وظیفه ی نگارش فیلمنامه را به دو فیلمنامه نویس زن مشهور سپرده است . نیکول پرلمن (نگهبانان کهکشان) و مگ لی فاو (پشت و رو) دو فیلمنامه نویسی هستند که در این پروژه برای نخستین بار با هم همکاری خواهند داشت .


داستان "کاپیتان مارول" درباره ی خلبانی به نام کارول دنورز است که پس از یک سانحه ی هوایی ، DNA او با DNA یک موجود بیگانه ترکیب شده و این عامل باعث می شود تا وی به یک سری از توانایی های فرا انسانی از جمله قدرت خارق العاده و امکان پرواز کردن دست یابد . "کاپیتان مارول" در دسته ی پروژه های مستقل مارول جای می گیرد و این طور که از خبرها پیداست ، در این فیلم فعلا خبری از انتقام جویان نخواهد بود .

این مسئله را به عنوان نکته ای منفی باید به یاد داشت که در صورت حضور بری لارسن در این پروژه ، در آینده ، او را هم باید در گروه بازیگران با استعدادی چون جنیفر لارنس ، شیلین وودلی و اسکارلت جوهانسون قلمداد کرد که گرفتار بازی در مجموعه های چند قسمتی و تعهد به قراردادهای طولانی مدت با استودیوها شده اند .

لارسن که این روزها به همراه نائومی واتس و وودی هارلسون در سر فیلمبرداری"قلعه ی شیشه ای" به سر می برد ، به تازگی قرارداد بازی در فیلم 190 میلیون دلاری "کونگ:جزیره ی استخوان" را به امضا رسانده است . گفتنی است در حال حاضر وی دو فیلم "بلوز باسماتی" به کارگردانی دن بارون و "آتش آزاد" به کارگردانی بن ویتلی را درنوبت اکران دارد .

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: