نوشته شده در 1395/03/10
نامه ی مادر فرزندان جانی دپ در حمایت از وی

نامه ی مادر فرزندان جانی دپ در حمایت از وی

ونسا پارادی ، خواننده و بازیگر مشهور فرانسوی که به مدت 14 سال ، شریک زندگی جانی دپ به حساب می آمد ، طی نامه ای از وی حمایت کرد .

ونسا پارادی ، خواننده و بازیگر مشهور فرانسوی که به مدت 14 سال ، شریک زندگی جانی دپ به حساب می آمد و از وی دارای دو فرزند است ، در پی اتهاماتی که اخیرا امبر هرد به جانی مبنی بر شکنجه ی جسمی وی وارد کرده ، با نوشتن نامه ای حمایت خود را از جانی اعلام کرد .

در متن این نامه آمده : برای اطلاع افراد مربوطه .... جانی دپ پدر دو فرزند من است . او انسانی حساس ، با محبت و دوست داشتنی است . من با تمام وجود معتقدم که این اتهامات اخیر وارد شده بر وی کاملا ظالمانه است . من سالهاست که جانی را می شناسم و در تمام این مدت طولانی ، او هیچگونه آزار جسمی به من نرسانده است و این اظهارات به هیچ وجه با مردی که من با او 14 سال زندگی مشترک فوق العاده را تجربه کرده ام همخوانی ندارد .... با تقدیم احترام ... ونسا پارادی

این در حالی است که پیش از این ، لوری آن آلیسون ، همسر اول جانی دپ هم اظهار کرده بود که طی دو سال زندگی مشترک با جانی ، هیچگاه آزاری از وی مشاهده نکرده است . از طرفی لیلی رز ، دختر بزرگ جانی هم با انتشار عکسی از دوران کودکی خود در کنار پدرش عنوان کرده که : پدر من شیرین ترین و دوست داشتنی ترین فردی است که من می شناسم . برای من و برادرم او پدری فوق العاده بوده است . هر کسی که او را می شناسد همین حرف ها را راجع به وی خواهد زد .

 

مطالب مرتبط:

درخواست طلاق امبر هرد از جانی دپ

اظهارات تازه ی امبر هرد علیه جانی دپ

جانی دپ در نقش مرد نامرئی

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: