نوشته شده در 1395/03/09
انصراف قطعی سام مندز از پروژه جیمز باند

انصراف قطعی سام مندز از پروژه جیمز باند

پس از کناره گیری دنیل کریگ از بازی در نقش جیمز باند ، سام مندز ، کارگردان دو فیلم اخیر این مجموعه هم کناره گیریش را از ساخت قسمت جدید اعلام کرد .

پس از کناره گیری دنیل کریگ از بازی در نقش جیمز باند ، سام مندز ، کارگردان دو فیلم اخیر این مجموعه هم کناره گیریش را از ساخت قسمت جدید اعلام کرد . مندز که برای حضور در جشنواره ای در کشور ولز به سر می برد ، ضمن تایید این خبر اشاره کرد "جیمز باند برای من یک ماجراجویی باورنکردنی بود و من عاشق ثانیه به ثانیه ی آن بودم اما دیگر وقت آن رسیده که کس دیگری این فیلم را کارگردانی کند ." . وی ادامه میدهد "من یک قصه گو هستم و قصه های زیادی برای گفت باقی مانده است . دوست دارم داستانی جدید را با شخصیت هایی جدید روایت کنم" .

این کارگردان برنده ی جایزه ی اسکار انگلستانی که آثار ارزشمندی چون "زیبایی آمریکایی" و "جاده ی تباهی" را در کارنامه دارد ، پیش از تجربه ی حضور در پروژه های مربوط به جیمز باند ، به هیچ وجه در حال و هوایی تا این حد اکشنی قرار نگرفته بود ، با این حال باید به نتیجه ی کار وی در دو فیلم "اسکای فال" و "اسپکتر" از نظر فنی نمره ی قبولی داد . این دو فیلم در مجموع ، در سرتاسر جهان ، چیزی نزدیک به دو میلیارد فروش داشتند .

پروژه ی بعدی مندز ، فیلم "متل تماشاگر جنسی" خواهد بود که هنوز به مرحله ی پیش تولید و انتخاب بازیگر نرسیده است . داستان این فیلم درباره ی مردی به نام جرالد فوس است که متلی را افتتاح کرده تا به واسطه ی آن روابط جنسی مسافران ساکن آن را تماشا کند ولی در یکی از همین سرک کشیدن ها وی شاهد قتلی می شود که در ادامه ی داستان ، خود او را هم وارد ماجرایی خطرناک می کند . امبلین اینترتینمنت ، کمپانی فیلمسازی استیون اسپیلبرگ ، مجری طرح این پروژه خواهد بود .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: