نوشته شده در 1395/03/08
اظهارات تازه ی امبر هرد علیه جانی دپ

اظهارات تازه ی امبر هرد علیه جانی دپ

امبر هرد مدعی شده که جانی دپ او را به مدت چهار سال مورد آزار قرار میداده و حتی بعد از اتمام میهمانی تولد سی سالگیش ، او را مورد ضرب و شتم قرار داده است

امبر هرد در جدیدترین اظهاراتش مدعی شده که جانی دپ او را به مدت چهار سال مورد آزار قرار میداده و حتی بعد از اتمام میهمانی تولد سی سالگیش ، او را مورد ضرب و شتم قرار داده است . امبر معتقد است جانی پس از مصرف مواد مخدر و الکل به موجودی ترسناک تبدیل می شود .

در شکایتی که امبر در تاریخ سی ام آپریل ، تنظیم کرده است آمده که در شب بیست و دوم آپریل ، یعنی شب تولد وی ، او و دوستانش در محل اقامتشان در مرکز شهر لوس آنجلس جمع شده بودند که جانی با حالتی مست وارد خانه می شود و مهمانی را به خشونت می کشد . در ادامه ی شکایت اینچنین آمده که امبر و جانی پس از ترک مهمانان ، بر سر علت عدم حضور جانی در مهمانی جر و بحث کرده و نهایتا جانی به امبر حمله می کند .


امبر توضیح می دهد که جانی وی را هل داده و به روی زمین انداخته است و پس از آن تمام اشیای اطرافش را به سمت وی پرتاب کرده که در این میان یک تلفن همراه به گونه ی او اصابت کرده است . این در حالی است که سخنگوی پلیس لوس آنجلس هم ادعاهای امبر را تائید کرده است . از سوی دیگر وکیل جانی هم معتقد است ، امبر با انتشار عکس خود ، دست به دامن این شایعات شده تا مراحل طلاقش را جلوتر بیندازد و پس از جدایی مبلغی را به عنوان حمایت از همسر (مهریه) از وی دریافت کند .


امبر در مورد وضعیت جانی در این 15 ماه زندگی مشترک می گوید او به جز در هنگام تصویربرداری فیلمهایش ، در سایر موارد همیشه ناهوشیار بود به طوری که همواره در کنار وی احساس خطر می کرده است . در حال حاضر جانی واکنشی را درباره ی این اظهارات از خود نشان نداده است ، بنابراین صحت بسیاری از ادعاها می تواند در هاله ای از ابهام باشد و باید درستی آنها به اثبات برسد .

 

مطالب مرتبط :

درخواست طلاق امبر هرد از جانی دپ

نامه ی مادر فرزندان جانی دپ در حمایت از وی

جانی دپ در نقش مرد نامرئی

 

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: