نوشته شده در 1395/03/07
همکاری مجدد دنی ویلنو و جیک جیلنهال

همکاری مجدد دنی ویلنو و جیک جیلنهال

دنی ویلنو و جیک جلینهال برای سومین بار در درام جنایی " پسر" با هم همکاری خواهند داشت .

دنی ویلنو و جیک جلینهال برای سومین بار در درام جنایی " پسر" با هم همکاری خواهند داشت . در این فیلم که بر اساس رمان تحسین شده ای به همین نام به قلم جو نسبو ساخته خواهد شد ، همچون گذشته ویلنو به عنوان کارگردان و جیلنهال به عنوان بازیگر نقش اصلی ظاهر خواهند شد . این دو هنرمند پیش از این در فیلم های "زندانیان" و "دشمن" با هم همکاری داشته اند .

 

"پسر" داستان یک کشتی گیر پانزده ساله ی با استعداد با نام سانی لوفتوس است که بسیاری از کارشناسان ورزشی به آینده ی وی امیدوارند ولی او در ادامه ، پس از خودکشی غیر منتظره ی پدر پلیسش که بسیار به او وابسطه بود ، از مسیر قهرمانی خارج شده و سر از زندان در می آورد . سانی در زندان با یک کشیش از کار افتاده آشنا می شود که به مدت 12 سال به وی هروئین می دهد و او را بیش از پیش به مسیر نابودی می کشاند . سانی طی اتفاقاتی از حقایق پیرامون مرگ پدرش مطلع می شود و برای انتقام از تمامی کسانی که در مرگ وی مقصر بودند از زندان می گریزد .

این اخبار در شرایطی منتشر می شود که هم جیلنهال و هم ویلنو روز های بسیار شلوغی را سپری می کنند . جیلنهال در حال حاضر درگیر فیلمبرداری فیلم "اکجا" به کارگردانی بونگ جون هو است و البته دو فیلم "حیوانات شبانگاهی" و "نیرومند" را هم در مرحله ی پس از تولید دارد . وی به تازگی قرارداد بازی در فیلم "حیات" به کارگردانی دنیل اسپینوزا را نیز امضا کرده است . در آن سو ، ویلنو هم در حال حاضر مراحل پس از تولید فیلم جدیدش ، تحت عنوان "داستان زندگی ما" را سپری می کند و البته مدت هاست که پیش تولید ساخت فیلم "بلید رانر" را آغاز کرده است .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: