نوشته شده در 1395/03/05
درخواست طلاق امبر هرد از جانی دپ

درخواست طلاق امبر هرد از جانی دپ

تنها سه روز پس از درگذشت مادر جانی دپ ، بتی سو ، همسر وی ، امبر هرد به دادگاه لوس آنجلس مراجعه کرده و تقاضای طلاق کرد .

تنها سه روز پس از درگذشت مادر جانی دپ ، بتی سو ، همسر وی ، امبر هرد به دادگاه لوس آنجلس مراجعه کرده و تقاضای طلاق کرد . امبر علت این جدایی را اختلالات آشتی ناپذیر عنوان کرده است .

این اتفاقات در شرایطی رقم خورده که فرزندان جانی ، لی لی رز و جک که حاصل رابطه ی 14 ساله ی وی با ونسا پارادیس هستند ، از روز نخست علاقه ای به حضور امبر در زندگیشان نداشتند و البته این بی علاقگی هم به مرور زمان جای خود را به تنفر داد تا شرایط برای زندگی مشترک دشوارتر از گذشته شود . بچه ها معتقد بودند که امبر موجودی وحشتناک و غیر قابل تحمل است .

جانی در ابتدای امسال ، مادرش را که دچار بیماری شده بود به لوس آنجلس آورد ، یعنی همان شهری که وی با امبر زندگی در آنجا می کرد و از اینجا بود که تنش ها بین عروس و مادر شوهر افزایش پیدا کرد . مادر جانی ، بتی سو معتقد بود که امبر به خاطر دستیابی به پول و شهرت با جانی ازدواج کرده و بدین وسیله از وی نردبانی ساخته است تا به واسطه ی آن موقعیت های بهتری را در مسیر حرفه ی بازیگریش به دست آورد . نکته جالب توجه اینجاست که امبر از زمان ازدواجش تا زمان نقل مکان بتی سو به لوس آنجلس ، فقط یک بار وی را ملاقات کرد و همیشه بتی و جانی از اینکه امبر رابطه ی آنها و ملاقات هایش را تحت کنترل گرفته دلخور بودند .


جانی و امبر که 22 سال با هم اختلاف سنی دارند ، برای نخستین بار در هنگام فیلمبرداری فیلم "خاطرات عجیب و غریب" در سال 2011 با هم روبرو شدند و پس از چند سال رابطه ، نهایتا در فوریه ی 2015 با هم ازدواج کردند . این در حالی است که رابطه ی زناشویی آنها ، 15 ماه بیشتر به طول نینجامید .

 

مطالب مرتبط :

اظهارات تازه ی امبر هرد علیه جانی دپ

نامه ی مادر فرزندان جانی دپ در حمایت از وی

جانی دپ در نقش مرد نامرئی

 

  

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: