نوشته شده در 1395/03/04
حق امتیاز مستند   کوئنتین تارانتینو فروخته شد

حق امتیاز مستند کوئنتین تارانتینو فروخته شد

کمپانی وینستین ، حقوق نمایش مستند "21 سال : کوئنتین تارانتینو" به کارگردانی تارا وود را در سراسر جهان به جز کشورهای فرانسوی زبان خریداری نمود .

کمپانی وینستین ، حقوق نمایش مستند "21 سال : کوئنتین تارانتینو" به کارگردانی تارا وود را در سراسر جهان به جز کشورهای فرانسوی زبان خریداری نمود . گفتنی است ، این کمپانی متعل به هاروی و باب وینستن است که از 25 سال پیش تا کنون ، در تمام پروژه های تارانتینو با وی همکاری داشته اند .


تارا وود در مستند "21 سال : کوئنتین تارانتینو" ، به بیست و یک سال ابتدایی دوران فیلمسازی تارانتینو ، از فیلم "سگ های انباری" تا فیلم "جانگوی رها از بند" می پردازد و در کنار آن ، با تعدادی از بازیگران ثابت آثارش و تعدادی از ستارگان سینما که سابقه ی همکاری با وی را داشته اند ، مصاحبه می کند . از این بازیگران می توان به ساموئل ال جکسون ، جان تراولتا ، کریستوفر والتس ، لوسی لیو ، زوئی بل ، جنیفر جیسون لی ، جیمی فاکس ، الی راث ، رابرت فورستر ، کری واشنگتون ، مایکل مادسن و دیان کروگر اشاره کرد .


وود پیش از این ، با همکاری مایکل داناوی ، فیلم "21 سال : ریچارد لینکلیتر" را درباره ی ریچارد لینکلیتر ، خالق سه گانه ی "قبل از طلوع ، قبل از غروب ، قبل از نیمه شب" و "پسرانگی" ساخته بود . باید دید وود در مستند جدیدش ، می تواند ایرادات وارد بر فیلم قبلیش ، همچون سطحی بودن و عدم انسجام را برطرف کند و به سطح بهتری از فیلمسازی برسد یا خیر ؟

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: