نوشته شده در 1395/03/02
نام و تاریخ اکران فیلم جدید وارن بیتی اعلام شد

نام و تاریخ اکران فیلم جدید وارن بیتی اعلام شد

وارن بیتی 79 ساله ، پس از تکمیل فیلمبرداری و مراحل پس از تولید فیلم جدیدش ، عنوان "قوانین صدق نمی کنند" را برای آن انتخاب کرد .

وارن بیتی 79 ساله ، پس از تکمیل فیلمبرداری و مراحل پس از تولید فیلم جدیدش ، عنوان "قوانین صدق نمی کنند" را برای آن انتخاب کرد . این فیلم در تاریخ یازدهم نوامبر ، بیست و یک آبان ماه ، همزمان با فصل جوایز به نمایش درخواهد آمد . این در حالی است که پانزده سال از آخرین بازیگری بیتی در یک فیلم و 18 سال از آخرین کارگردانی وی می گذرد .

 

بیتی در "قوانین صدق نمی کنند" ، حواشی پیرامون هالیوود اوایل دهه ی شصت میلادی را در قالبی کمدی رمانتیک نقل می کند . این در حالی است که در این فیلم وی علاوه بر نویسندگی و کارگردانی اثر ، به عنوان بازیگر ، نقش هوارد هیوز ، تهیه کننده ی سنما ، هوانورد و کارآفرین مشهور آمریکایی را بازی می کند . هیوز در قرن بیستم لقب ثروتمندترین مرد جهان را یدک می کشید . از دیگر بازیگران فیلم می توان به لیلی کالینز و آلدن اهرن ريچ اشاره کرد که به ترتیب نقش های بازیگر و راننده ی شخصی هیوز را ایفا می کنند که در ادامه ی داستان دلباخته ی یکدیگر می شوند .

 

الک بالدوین هم در این فیلم نقش رابرت ماهو ، جاسوس سابق سیا و یکی از افراد کلیدی هیوز را بازی می کند . ماهو ادعا کرده بود که در طول زندگیش هیچ گاه هیوز را ندیده و همواره دستورات را از طریق نامه یا تلگراف دریافت می کرده است . بازیگران مشهور دیگری نیز در این فیلم حضور پیدا کرده اند که از آن میان می توان کندی برگن ، اد هریس ، متئو برودریک ، مارتین شین ، استیو کوگان و آنت بنینگ را نام برد .


گفتنی است پیش از این در سال 2004 ، مارتین اسکورسیزی فیلمی را با عنوان "هوانورد" ، درباره ی زندگی هوارد هیوز ساخته بود که این فیلم در مجموع نامزد یازده جایزه ی اسکار شد که از این میان ، پنج جایزه را تصاحب کرد . در "هوانورد" لئوناردو دی کاپریو در نقش هیوز ظاهر شده بود .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: