نوشته شده در 1395/03/01
دنیل کریگ و رد پیشنهاد صد میلیون دلاری

دنیل کریگ و رد پیشنهاد صد میلیون دلاری

دنیل کریگ ، بازیگر 48 ساله ی انگلیسی و ستاره ی سری فیلمهای "جیمز باند" ، یک چک صد میلیون دلاری را در ازای قبول بازگشت به این مجموعه رد کرد .

دنیل کریگ ، بازیگر 48 ساله ی انگلیسی و ستاره ی سری فیلمهای "جیمز باند" ، یک چک صد میلیون دلاری را در ازای قبول بازگشت به این مجموعه رد کرد . کریگ در هنگام فیلمبرداری فیلم "اسپکتر" هم عنوان کرده بود که دیگر به این پروژه بازنخواهد گشت ، اما تهیه کنندگان استودیو ام جی ام ، چنین تصور می کردند که وی با طاقچه بالا گذاشتن ، به دنبال دریافت رقمی بالاتر است تا دوباره در نقش باند ظاهر شود . بدون شک دیدن چهره ی این تهیه کنندگان بعد از رد کردن این چک از سوی کریگ دیدنی بوده است .

گفته می شود کریگ ، در هنگام فیلمبرداری "اسپکتر" از ناحیه ی زانو دچار آسیب جدی شده بود که همین عامل ، انگیزه ای شده تا وی دیگر تمایلی به ادامه ی این ماجراجویی ها نداشته باشد . از طرفی خود کریگ هم از حواشی و شایعات پیرامون این نقش و تکرار مدام آن خسته شده است .

گفتنی است تهیه کنندگان باند ، این رقم را برای بازی در دو فیلم آینده ی این مجموعه در نظر گرفته بودند . اگرچه این کمپانی هنوز به طور کامل از بازگشت کریگ به این مجموعه نا امید نشده است ، اما هم اکنون بسیاری از افراد نزدیک به این پروژه و خبرگزاری ها ، تام هیدلستون ، ستاره ی 35 ساله ی انگلیسی را جیمز باند بعدی سینما می دانند .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: