نوشته شده در 1395/03/01
همکاری مجدد ریدلی اسکات با نویسنده ی کتاب مریخی

همکاری مجدد ریدلی اسکات با نویسنده ی کتاب مریخی

ریدلی اسکات ، سازنده ی تعداد زیادی از بهترین فیلم های علمی تخیلی چند دهه ی گذشته ، دوباره با اندی ویر ، نویسنده ی کتاب مریخی همکاری خواهد داشت .

ریدلی اسکات ، کارگردان افسانه ای سینما و سازنده ی تعداد زیادی از بهترین فیلم های علمی تخیلی چند دهه ی گذشته ، دوباره با اندی ویر ، نویسنده ی کتاب مریخی همکاری خواهد داشت . در فیلم جدید اسکات که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده است ، ویر اولین کار فیلمنامه نویسیش را تجربه خواهد کرد . این در حالی است که فیلمنامه ی اقتباسی "مریخی" را درو گدار به نگارش درآورده بود .

این فیلم تولید مشترکی از شرکت فیلمسازی شخصی اسکات و کمپانی قرن بیست و یکم خواهد بود ، البته هنوز اسکات نظری قطعی را مبنی بر اینکه خود ، شخصا کارگردانی پروژه را بر عهده خواهد گرفت یا خیر نداده است . این صحبت ها در شرایطی مطرح می شود که در ماه گذشته اسکات و دیگر تهیه کنندگان "مریخی" به این نتیجه رسیدند که با سود حاصل از فروش "مریخی" تولید فیلمی را بر اساس فیلمنامه ی درو گدار با اقتباس از یکی از رمان های اس کریگ زاهلر تولید کنند .


فیلم "مریخی" ، در سال 2015 با فروش جهانی 630 میلیون دلار موفق شد پس از چند فیلم شکست خورده از اسکات ، دوباره نظر استودیو های مختلف را به این هنرمند کهنه کار جلب کند . این فیلم در پایان سال نامزده هفت جایزه ی اسکار از جمله نامزد بهترین فیلم سال شد .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: