نوشته شده در 1395/02/30
کریستن استوارت در جشنواره ی کن ، 5 دقیقه ایستاده تشویق شد

کریستن استوارت در جشنواره ی کن ، 5 دقیقه ایستاده تشویق شد

کریستن استوارت که امسال با دو فیلم "کافه سوسیتی" به کارگردانی وودی آلن و "خریدار شخصی" به کارگردانی الیویه آسایاس پا به جشنواره ی کن گذاشته است ...

کریستن استوارت ، ستاره ی 26 ساله ی سینما که امسال با دو فیلم "کافه سوسیتی" به کارگردانی وودی آلن و "خریدار شخصی" به کارگردانی الیویه آسایاس پا به جشنواره ی کن گذاشته است ، بعد از اتمام نمایش "خریدار شخصی" ، توسط حاضران نزدیک به 5 دقیقه به صورت ایستاده مورد تشویق و تحسین قرار گرفت . این در شرایطی است که این فیلم ، یک روز قبل در نمایش ویژه ی منتقدین با واکنش های متفاوتی روبرو شده بود . به طوری که بسیاری از حاضران در سالن ، فیلم را با صدای بلند هو کردند و در حرکتی متقابل ، عده ای هم به تشویق شدید آن پرداختند .

استوارت در "خریدار شخصی" ، در نقش یک دختر آمریکایی ساکن پاریس ظاهر شده که ادعا می کند با روح برادر مرحومش در ارتباط است . این دومین بار است که استورات با فیلمی به کارگردانی آسایاس در کن حاضر می شود . وی دو سال قبل در فیلم "ابرهای سیلس ماریا" با این کارگردان همکاری کرد که به واسطه ی بازی فوق العاده اش در این فیلم ، به اولین بازیگر آمریکایی بدل گشت که موفق به دریافت جایزه ی سزار شده است .

اولیویه آسایه ، درباره ی هو شدن فیلمش در جشنواره ی کن گفت : کسی که به کن می آید باید خود را برای هر چیزی آماده کند و من هم کاملا آماده آمدم . گاهی اوقات کسانی که فیلم را درک نمی کنند ، در پایان آن شروع به در آوردن صداهای ناهنجار می کنند .


در سالهای گذشته در کن ، فیلم هایی نظیر "خرگوش قهوه ای" ، "دریای درختان" ، "گریس موناکو" و "درخت زندگی" هو شدند که البته در این میان "درخت زندگی" در پایان جشنواره موفق به تصاحب نخل طلا شد .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: