نوشته شده در 1395/02/29
وودی هارلسون ، به انبوه ستارگان فیلم جدید جورج کلونی پیوست

وودی هارلسون ، به انبوه ستارگان فیلم جدید جورج کلونی پیوست

وودی هارلسون ، بازیگر 54 ساله ی پرکار سینما ، به گروه بازیگران فیلم " سابربیکان" ، به کارگردانی جورج کلونی پیوست .

وودی هارلسون ، بازیگر 54 ساله ی پرکار سینما ، به گروه بازیگران فیلم " سابربیکان" ، به کارگردانی جورج کلونی پیوست . پیش از این حضور بازیگران سرشناسی چون مت دیمون ، اسکارآیزاک ، جولیان مور و جاش برولین در این فیلم قطعی شده بود . اما نام ستارگان فیلم به همین جا ختم نمی شود ، چرا که برادران کوئن هم کار نگارش فیلمنامه ی کار را بر عهده دارند و علاوه بر این تهیه کننده ی پروژه هم خواهند بود . تمام بازیگران نام برده شد ، در گذشته سابقه ی همکاری با برادران کوئن را داشته اند .

فیلم جدید کلونی ، ماجراهای شهر سابربیکان را در دهه ی پنجاه میلادی ، در غالب فیلمی کمدی جنایی به تصویر خواهد کشید . داستان خانواده ای به ظاهر آرام و کامل که بعد از حمله به خانه شان به انسان هایی زخم خورده و انتقام جو تبدیل می شوند و مردم شهر که طیفی از بهترین و بدترین انسان های روی زمین را در بر می گیرند .

وودی هارلسون در حال حاضر با 6 فیلم در حال نمایش یا آماده ی نمایش ، یکی از پرکارترین سال های حرفه ای خود را سپری می کند . از مهمترین این فیلم ها می توان به "ویلسون" به کارگردانی کریگ جانسون (نوجوانان حقیقی) ، "دوئل" به کارگردانی کایران دارسی اسمیت (کاش اینجا بودی) و "ال بی جی" به کارگردانی راب رینر (چند مرد خوب) اشاره کرد . وی در فیلم "قلعه ی شیشه ای" نیز در کنار بازیگرانی چون نائومی واتس و بری لارسون به ایفای نقش خواهد پرداخت .

 

مطالب مرتبط :

چهره ی هفته : وودی هارلسون

وودی هارلسون ، بازیگر جدید فیلم "جنگ سیاره ی میمون ها"

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: