نوشته شده در 1395/02/29
ساخت فیلم انفرادی معشوقه ی جوکر  با بازی مارگو رابی

ساخت فیلم انفرادی معشوقه ی جوکر با بازی مارگو رابی

هارلی کوئین ، با نام اولیه ی هارلین کویینزل ، در ابتدا یکی از انترن های مجرب تیمارستان آرکام است اما با ورود جوکر به این تیمارستان ، همه چیز برای وی تغییر می کند .

مارگو رابی ، ستاره ی جوان دنیای سینما که در فیلم "جوخه ی انتحار" ، نقش هارلی کویین را بازی کرده است ، قرار است در فیلم انفرادی این شخصیت نیز در نقش اصلی حضور داشته باشد . هارلی ، با نام اولیه ی هارلین کویینزل ، در ابتدا یکی از انترن های مجرب تیمارستان آرکام است اما با ورود جوکر به این تیمارستان ، همه چیز برای وی تغییر می کند . هارلین که جذب شخصیت جوکر شده است ، داوطلب روانکاوی او می شود و در طول درمان جوکر ، دلباخته ی وی می شود . هارلین بعد ها پس از دیدن مجروحیت جوکر ، عقلش را از دست می دهد و لباس دلقک ها را بر تن می کند . او نام خود را نیز به هارلی کویین تغییر می دهد و از آن پس به جنایتکاری حامی جوکر تبدیل می شود .

اولین حضور رابی در نقش هارلی ، در فیلم "جوخه ی انتحار" به کارگردانی دیوید آیر خواهد بود که نمایش آن از پانزدهم مرداد ماه آغاز خواهد شد ولی می توانیم امیدوار باشیم که در ادامه ، این شخصیت را در فیلم های دیگر ابرقهرمانی دی سی و برادران وارنر هم مشاهده کنیم .

شخصیت جذاب هارلی در "جوخه انتحار" در کنار شخصیت هایی چون جوکر ، ددشات ، کاپیتان بومرنگ و بمتن ، می تواند به یکی از عوامل موفقیت این فیلم تبدیل شود . به این نکته نیز باید اشاره کرد که هارلی در فیلم انفرادی خود نیز چندان تنها نخواهد بود و قهرمانان و ضد قهرمانان زن دیگری چون پیچک سمی ، قناری سیاه ، هانترس و کاتانا ، احتمالاً وی را در این ماجرا همراهی خواهند کرد . در حال حاضر برادران وارنر به دنبال یک فیلمنامه نویس زن می گردند تا کار نگارش فیلمنامه را آغاز کند .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: