نوشته شده در 1395/02/28
نسخه ی زنانه ی یازده  یار اوشن

نسخه ی زنانه ی یازده یار اوشن

شرح داستان یازده یار اوشن زنانه ، با بازی ساندرا بولاک و جنیفر لارنس

9 سال پس از نمایش آخرین قسمت از مجموعه فیلم های یاران اوشن به کارگردانی استیون سودربرگ ، که خود آن هم بازسازی فیلمی به همین نام در سال 1960 ، به کارگردانی لوئیس مایلستون بود ، قرار است نسخه ی زنانه ی این فیلم مهیج نیز ساخته شود . سازندگان یازده یار اوشن جدید تاکید کرده اند که این فیلم یک بازسازی نیست بلکه ماجراهای آن در ادامه ی اتفاقات سه گانه ی یاران اوشن به تصویر کشیده خواهد شد .

در این فیلم قرار است ساندرا بولاک نقش خواهر دنیل اوشن (کلونی) را بازی کند که قصد دارد به یک گالری لوکس دستبرد بزند و یک گردنبند گرانبها را از مالک شرور این گالری سرقت کند . جنیفر لارنس در این فیلم نقش شخص دست راست بولاک را ایفا خواهد کرد ، یعنی معادل نقشی که برد پیت در سه گانه ی یاران اوشن عهده دار آن بود . در ابتدای فیلم شاهد این خواهیم بود که چگونه بولاک و لارنس برای انجام این سرقت ، زنان متخصص در مسائل مختلف را گرد هم جمع می کنند . گفته می شود خود جورج کلونی هم در یکی از سکانس های فیلم حضور خواهد داشت .


کارگردانی یازده یار اوشن بر عهده ی گری راس است که پیش از این در فیلم "عطش مبارزه" ، سابقه ی همکاری با لارنس را داشته است . فیلمنامه ی کار را نیز اولیویا میلش نگارش خواهد کرد . تهیه کنندگان فیلم قصد دارند به دلیل رقابت با نسخه ی مردانه ی یاران اوشن ، در گروه بازیگران از ستارگان بیشتری استفاده کنند . در صورت درست پیش رفتن برنامه ریزی ها ، فیلمبرداری کار از پاییز امسال آغاز خواهد شد .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: