نوشته شده در 1395/02/27
جزئیات کامل پروژه ی جدید لارس فون تریه

جزئیات کامل پروژه ی جدید لارس فون تریه

در شرایطی که مدت ها بحث ساخت سریال "خانه ای که جک ساخت" توسط لارس فون تریه مطرح بود ، اما وی اعلام کرد که این پروژه یک فیلم سینمایی خواهد کرد .

در شرایطی که مدت ها بحث ساخت سریال "خانه ای که جک ساخت" به نویسندگی و کارگردانی لارس فون تریه مطرح بود ، اما این کارگردان جنجالی اعلام کرد که این پروژه را به عنوان یک فیلم سینمایی کارگردانی خواهد کرد . وی حال و هوای این فیلم را در ادامه ی فیلم دو قسمتی اخیرش ، "نیمفومانیاک" توصیف می کند .

داستان خانه ای جک ساخت ، درباره ی یک قاتل سریالی است که ما به مدت 10 الی 12 سال ، زندگی وی را دنبال خواهیم کرد و به گفته ی خود فون تریه ، ما هم در تجارب قتل های وی شریک خواهیم بود و در عین حال شاهد تغییرات درونی وی نیز خواهیم بود . فون تریه در مورد لوکیشن های فیلم نیز اینچنین اظهار نظر می کند : ما همچون فیلم رقصنده در تاریکی ، به دنبال چشم انداز هایی وسیع و زیبا هستیم . چیزی که شما تماشا خواهید کرد ، تصاویری چشم نواز خواهد بود درباره ی داستانی هولناک .

 

 

فون تریه ، فیلم جدیدش را در دو بازه ی زمانی متفاوت فیلمبرداری خواهد کرد . به طوری که پاییز امسال ، صحنه های مربوط به سوئد را فیلمبرداری می کند و پس از یک سال وقفه ، کار را در دانمارک ادامه خواهد داد . علت این وقفه این است که فون تریه قصد دارد پیش از آغاز بخش دوم کار ، بخش اول را تدوین کند و بعد از تماشای آن ، بعضی از قسمت های فیلمنامه را تغییر دهد . زبان فیلم نیز انگلیسی خواهد بود و بودجه ی در نظرگرفته شده برای ساخت آن هم رقم 9.8 میلیون دلار پیش بینی شده است .

لوئیس وست ، تهیه ی کننده کار ، درباره ی "خانه ای که جک ساخت" اظهار نظر جالبی دارد . وی معتقد است هیچ کس چنین داستانی را پیش از این نه دیده است و نه شنیده است . او همچنین ادامه می دهد : ما در حال حاضر مشغول انتخاب بازیگران هستیم . گروه بازیگران ما ، همچون فیلم های گذشته ی فون تریه ، ترکیبی از بازیگران خوب آمریکایی و اروپایی خواهد بود .
لارس فون تریه ، فیلمساز جریان ساز دانمارکی و یکی از تاثیرگذار ترین فیلمسازان معاصر اروپا ، با نگاه ویژه ی اش به احساسات انسانی و مسائل پیرامون آن ، همواره در این سال های اخیر با انبوهی از جنجال ها و حواشی مختلف روبرو بوده است . از مشهورترین آثار وی می توان به "شکستن امواج" ، "داگویل" و "رقصنده در تاریکی" اشاره کرد که برای آخرین مورد ، موفق به تصاحب نخل طلای کن شده است .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: