نوشته شده در 1395/02/26
داکوتا جانسون در فیلم زیر دریاچه ی نقره ای

داکوتا جانسون در فیلم زیر دریاچه ی نقره ای

داکوتا جانسون ، بازیگر جوان و خبرساز این روزهای هالیوود و ستاره فیلم "پنجاه سایه ی خاکستری" ، به جمع بازیگران تریلر جنایی "زیر دریاچه ی نقره ای" به کارگردانی دیوید رابرت میچل پیوست .

داکوتا جانسون ، بازیگر جوان و خبرساز این روزهای هالیوود و ستاره فیلم های "پنجاه سایه ی خاکستری" و "توده ی سیاه" ، به جمع بازیگران تریلر جنایی "زیر دریاچه ی نقره ای" به کارگردانی دیوید رابرت میچل پیوست . پیش از این حضور اندرو گارفیلد در این فیلم قطعی شده بود . مایکل ده لوکا (شبکه اجتماعی) و کریس بندر (خماری) ، تهیه کنندگان پروژه خواهند بود .

داکوتا که فرزند دو بازیگر سرشناش سینما ، دان جانسون و ملانی گریفیت ، دخترخوانده ی آنتونیو باندراس و نوه ی بازیگر فیلم های آلفرد هیچکاک ، تیپی هدرن به حساب می آید ، در حال حاضر مشغول بازی در فیلم های "پنجاه سایه ی تاریک تر" و "پنجاه سایه ی آزادی" است که قرار است با هم فیلمبرداری شده و در سال های 2017 و 2018 به نمایش دربیایند . از دیگر پروژه های بازیگری وی می توان به بازسازی شاهکار ترسناک داریو آرجنتو ، تحت عنوان " سوسپریا" به کارگردانی لوکا گوادانینو (من عشق هستم) و "آوای فلز" اشاره کرد .

درباره ی کارگردان زیر دریاچه ی نقره ای نیز باید گفت ، میچل 32 ساله ، بعد از ساخت فیلم کوتاه "باکره" ، با فیلم " اسطوره خواب آلوی امریکایی" بود که خود را به عنوان کارگردانی مستعد به دنیای سینما معرفی کرد و در ادامه با فیلم "او تعقیب می کند" توانست در بین منتقدین و تماشاگران ، برای خود طرفداران ویژه ای را پیدا کند . زیر دریاچه ی نقره ای به نویسندگی و کارگردانی میچل ، قرار است یک نوآر مدرن در قلب لوس آنجلس باشد .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: