نوشته شده در 1395/02/24
لوپیتا نیونگو در پلنگ سیاه

لوپیتا نیونگو در پلنگ سیاه

لوپیتا نیونگو ، بازیگر برنده ی جایزه ی اسکار مکزیکی- کنیایی سینما به گروه بازیگران فیلم "پلنگ سیاه" به کارگردانی رایان کوگلر (کرید) پیوست .

لوپیتا نیونگو ، بازیگر برنده ی جایزه ی اسکار مکزیکی- کنیایی سینما و ستاره ی فیلم "دوازده سال بردگی" ، به گروه بازیگران فیلم "پلنگ سیاه" به کارگردانی رایان کوگلر (کرید) پیوست . به جز نیونگو ، چادویک بوزمن و اندی سرکیس هم در این فیلم نقش آفرینی خواهند کرد .

داستان فیلم درباره ی تیکالا ، پادشاه کشور خیالی واکندا در قاره ی آفریقا است که به خاطر ویژگی ها و قدرت منحصر به فردش به پلنگ سیاه شهرت یافته است . وی اولین ابرقهرمان سیاهپوست دنیای مارول است . از این شخصیت با بازی چادویک بوزمن ، نخستین بار در فیلم " کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی" رونمایی شد . پلنگ سیاه بیست و هفتم بهمن ماه 1396 به نمایش درخواهد آمد .

از پروژه های پیش روی نیونگو می توان به همکاری با دو کارگردان زن سرشناس سینما اشاره کرد . فیلم " ملکه کاتوی" به کارگردانی میرا نایر (سلام بمبئی) که در حال حاضر آماده ی نمایش است و فیلم " حیات هوشمند" به کارگردانی آوا دوورنی که مراحل پیش تولید خود را سپری می کند .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: