نوشته شده در 1395/02/23
واکنش وودی آلن به شوخی کمدین فرانسوی

واکنش وودی آلن به شوخی کمدین فرانسوی

وودی آلن ، که فیلم آخرش ، "کافه سوسیتی" به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره کن به نمایش در آمد ، به شوخی کمدین فرانسوی ، مبنی بر تجاوز آلن به پسر میا فارو واکنش نشان داد .

وودی آلن ، بازیگر و فیلمساز کهنه کار آمریکایی که فیلم آخرش ، کافه سوسیتی به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره کن به نمایش در آمد ، به شوخی کمدین فرانسوی ، لورنت لافیت مبنی بر تجاوز وودی آلن به رونان فارو ، پسر همسر سابقش ، میا فارو واکنش نشان داد .

آلن در مراسم شام مربوط به نمایش فیلمش درباره ی این مسئله چنین اظهار نظر کرد : من خودم یک کمدین هستم و از این رو اعتقاد دارم که کمدین ها می توانند درباره ی هرچیزی که می خواهند جوک بسازند و با آن شوخی کنند . من همیشه از مورد قضاوت قرار دادن انسانها دوری کرده ام و از طرفی مخالف جدی سانسور هستم و باید بگویم که از این شوخی به هیچ وجه ناراحت نشدم .


گفتنی است ، دختر میا فارو ، دیلان فارو مدتی قبل در نامه ای فاش کرده بود که ناپدری سابقش ، وودی آلن در گذشته به او تجاوز کرده است که البته این موضوع در ادامه توسط خود آلن تکذیب شد . در پی ماجرای شوخی کمدین فرانسوی با این کارگردان کهنه کار ، مطلبی از طرف رونان فارو در هالیوود ریپورتر منتشر شده است که در طی آن ، وی از رسانه ها درخواست کرده است که ماجرای تجاوز به خواهرش را جدی بگیرند .


آلن درباره ی این مطلب نیز اینچنین اظهار نظر می کند : من اصولا هیچ مطلب یا مصاحبه ای را درباره ی خودم نمی خوانم . برایم مهم نیست شما درباره ی من یا فیلمم چه اظهار نظری می کنید . من بیش از پنج سال است که هیچ نقدی را درباره ی آثارم نخوانده ام و اکنون هم هیچ مایل نیستم که خودم را غرق این چرندیات کنم . مهم نیست منتقدی فیلمم را شاهکار بنامد یا یک ایده ی بر باد رفته .


او در پاسخ به این جمله که این مطلب نوشته پسر وی است نه یک منتقد هم پاسخ داد : من چیزی در این باره نخوانده ام . در آینده چیزهایی که لازم است را خواهم گفت .

 

مطالب مرتبط :

حواشی فیلم زلیگ به کارگردانی وودی آلن

وودی آلن در سریال خود بازی می کند ، مایلی سایرس هم به گروه اضافه خواهد شد

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: