نوشته شده در 1395/02/19
جدایی آزی آزبورن و شارون آزبورن

جدایی آزی آزبورن و شارون آزبورن

آزی آزبورن خواننده ی افسانه ای سبک متال و راک و پدرخوانده ی هوی متال ، پس از بیش از 33 سال زندگی مشترک با مجری و تهیه کننده ی سرشناس ، شارون آزبورن ، در نهایت از وی جدا شد .

آزی آزبورن خواننده ی افسانه ای سبک متال و راک و پدرخوانده ی هوی متال ، پس از بیش از 33 سال زندگی مشترک با مجری و تهیه کننده ی سرشناس ، شارون آزبورن ، در نهایت از وی جدا شد . خبر ها حاکی از آن است که طی توافقی که بین این دو ستاره ی سرشناس به عمل آمده ، این آزی خواهد بود که خانه ی مشترک حالا دیگر سابقشان و دیگر اعضای خانواده را ترک خواهد کرد . آنها در سال 2013 هم به خاطر گرایش دوباره آزی به مواد مخدر تا آستانه ی جدایی پیش رفتند ، البته طبق اظهارات این دو هنرمند ، مشکل کنونی آنها هیچ ربطی به مواد مخدر ندارد.

آزی و شارون که در حال حاضر 67 و 63 سن دارند ، برای نخستین بار در اوایل دهه ی هفتاد میلادی یکدیگر را ملاقات کردند ، یعنی زمانی که شارون برای پدرش ، دون آردن که در آن زمان مدیر برنامه های گروه آزی ، تحت عنوان بلک سبث بود کار می کرد . در سال 1979 بود که آزی از این گروه جدا شد و از آن پس به صورت انفرادی فعالیت کرد و شارون را هم به عنوان مدیر برنامه هایش برگزید . آنها سه سال بعد ، در ژوئن 1982 ازدواج کردند و از آن زمان تا به امروز همواره با هم رابطه ی پرنوسانی داشتند و در بسیاری مواقع ، تبدیل به سوژه ی رسانه ها شدند . حاصل زندگی مشترک این زوج سابق هنری ، سه فرزند با نام ها ایمی ، کلی و جک است .

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: